DJ-ing od podstaw z Salisem


SZKOLENIE GRUPOWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW Z
WIELOKROTNYM FINALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI DJ

KIEDY?

01.04.2023

GDZIE?

Hotel Platan, Ostrów Wielkopolski

CENA I CZAS SZKOLENIA:

350 zł / 4h szkoleń na żywo

Dostępne miejsca: 12/12

Kto będzie Cię uczył?
Maciej Adamczyk
DJ Salis

DJ łączący ogromne doświadczeniem klubowe zdobyte latami prowadzenia imprez oraz realne osiągnięcia potwierdzające umiejętności sztuki DJ’skiej. Przez 15 lat stażu udało mu się zebrać znaczący dorobek w branży i już niedługo podzieli się z Wami swoimi umiejętnościami.

Wielokrotny finalista mistrzostw Polski

🥇 Mazurskie Mistrzostwa Dj’ów 2021 – 1 miejsce

🥈 Mazurskie Mistrzostwa Dj’ów 2020 – 2 miejsce

🥉 Mistrzostwa Polski Dj 2021 – 3 miejsce

🥉 Mistrzostwa Polski Dj 2019 – 3 miejsce

🏅 Polish DJ’s Chart 2019 – 8 miejsce

15 lat doświadczenia w branży

Lata prowadzenia imprez i kontaktu z klubowiczami nauczyły Salisa jak docierać do publiki i bez pudła animować imprezy. Prowadzi też kanał YouTubowy (ponad 50 tys. subskrybentów) pokazując że DJ może żyć nie tylko z grania na żywo.

Największe imprezy w Polsce przez cały rok

Czego nauczysz się na Szkoleniu DJ-skim Salisa?

Szkolenie zaprojektowaliśmy tak, byś w dwa intensywne dni nauki zyskał najważniejsze umiejętności potrzebnych do grania muzyki na żywo, a także wiedzę która przygotuje Cię do pracy DJ’a. Pracując z Salisem zyskasz zarówno teorię potrzebną DJ’owi jak i praktykę dzięki której utrwalisz najważniejsze aspekty grania setów. Między innymi nauczysz się:

Sprzętu

Więcej...

Poznasz zasadę działania i nauczysz się obsługi sprzętu DJ’skiego. Nauczysz się funkcji konsolety, miksera i playerów DJ-skich.

Teorii

Więcej...

Aby pewnie poruszać się w DJ-skim świecie, potrzebna jest odrobina teorii. Poznasz techniki niezbędne DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia, a także strukturę rytmiczną utworów. Taka porcja wiedzy pozwoli Ci gładko przechodzić między utworami w miksie.

Praktyki

Więcej...

Praktyka czyni mistrza, więc od razu zabierzesz się do działania. Salis pokaże Ci, jak zastosować teorię w miksowaniu, i da masę praktycznych porad, które pomogą Ci budować i prowadzić DJ-ski set.

Rynku

Więcej...

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Korzystając z doświadczenia Salisa podpowiemy, jak szukać pracy, w jaki sposób napisać skuteczne CV i zasugerujemy, co tak naprawdę liczy się dla przyszłych pracodawców.

Szczegółowy program w PDF
Jak się zapisać?

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Cena 350 PLN

Dostępne miejsca 12/12