Dla PRO

TS

Pakiet szkoleń dla zaawansowanych

Jeśli masz już doświadczenie w DJ-ce i nie musisz poznawać podstaw – mamy program, który pozwoli ci rozwinąć się i osiągnąć następny poziom umiejętności.

Program szkoleniowy Dla PRO jest kierowany do profesjonalnych DJ’ów którzy chcą wznieść swoje umiejętności na wyższy level i osiągać coraz większe sukcesy w świecie muzyki

Tutaj nauczysz się spektakularnych technik DJ-skich trudnych do wykonania dla początkujących. Do podjęcia tego etapu wymagana jest przynajmniej podstawowa znajomość DJ-ki.

Nabyte techniki przećwiczysz samodzielnie lub z pomocą naszych instruktorów. Oprócz pięciu godzin na DJ Siłowni, dostajesz kartę VIP uprawniającą Cię do tańszych treningów.

Muzyczne pomysły, które od dawna chodzą Ci po głowie zrealizujesz z pomocą swojego doświadczenia w DJ-ce, poczucia rytmu i znajomości struktur rytmicznych (beaty, frazy). Nauczymy Cię, jak wykorzystać dotychczasowe umiejętności i nauczymy nowych, potrzebnych do intuicyjnego tworzenia muzyki.

Utworzymy CV i zapoznamy Cię z rynkiem muzycznym, co pozwoli ci łatwiej znaleźć praktykę i pracę jako DJ. Nagramy też promocyjny set z popisem Twoich umiejętności i upewnimy się, że CV będzie zawierało rzeczy najważniejsze dla pracodawcy.

Zapisując się na program szkoleniowy DJ dla Pro oszczędzasz ponad 200 zł na łącznej wartości szkoleń!

Cena: 1500 zł

Miejsce: PiwPaw / Studio Alfa DJ’s Center

Całkowity czas trwania: 25h


Kliknij i zapisz się na szkolenia