Jak zacząć DJ?

TS

Jak zacząć DJ?

Pakiet szkoleń dla początkujących

Dla osób, które dopiero zaczynają swoją podróż w świecie DJ-skim lub pragną zdobyć wiedzę w ciągu jednego toku zajęć, utworzyliśmy program dla początkujących. Począwszy od zapoznania ze sprzętem i najprostszych technik DJ-skich aż po certyfikację, program obejmuje wszystkie etapy rozwoju DJ-a.

Oprócz logicznego połączenia programu poszczególnych zajęć oferujących w całości potrzebną wiedzę i praktykę, oszczędzasz ponad 250 zł w porównaniu do wartości szkoleń realizowanych oddzielnie.

Jeśli interesują Cię szczegóły danego etapu, kliknij na kafelek dotyczący szkolenia.

Na podstawowym kursie poznasz pojęcia związane z DJ-ką, techniki gry oraz  podejście do miksowania muzyki na żywo. Zyskasz tu wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną potrzebną do DJ-ingu.

Po ukończeniu szkolenia podstawowego uzyskujesz kartę VIP uprawniającą do tańszych zajęć na DJ Siłowni oraz 5 godzin ćwiczeń na naszym sprzęcie. Tutaj utrwalisz nabytą wiedzę sam lub pod okiem naszych instruktorów, w zależności od Twoich preferencji.

Dzięki umiejętności remiksowania, modyfikacji i mash-upowania muzyki wzbogacisz sety o własne wersje ulubionych utworów. Zrobisz o krok dalej niż przeciętny DJ tworząc miksy bardziej dopasowane do Twojego zamysłu, a w swoich setach wyrazisz lepiej to, co lubisz w muzyce.

Utworzymy CV i zapoznamy Cię z rynkiem muzycznym, co pozwoli ci łatwiej znaleźć praktykę i pracę jako DJ. Nagramy też promocyjny set z popisem Twoich umiejętności i upewnimy się, że CV będzie zawierało rzeczy najważniejsze dla pracodawcy.

Zapisując się na podstawowy program szkoleniowy oszczędzasz ponad 250 zł na łącznej wartości szkoleń.

Cena: 1800 zł

Miejsce: PiwPaw / Studio Alfa DJ’s Center

Całkowity czas trwania: 35h


Kliknij i zapisz się na szkolenia