Karty Podarunkowe

SZKOLEŃ DJ-SKICH I STUDYJNYCH

Spraw prezent swoim bliskim

Rodzaje kart

Karta podarunkowa pozwala obdarowanemu wybrać i zrealizować jedno z dwóch szkoleń muzycznych zawartych w danym pakiecie.

Lokalizacje i terminy

Wszystkie szkolenia oferowane w kartach podarunkowych są prowadzone w trybie indywidualnym. Oznacza to, że obdarowany może samodzielnie wybrać termin szkolenia zgodny ze swoim grafikiem, także w weekend. Czas ważności karty podarunkowej to 180 dni.

Pytania?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy Ci w wyborze karty.

Spraw prezent swoim bliskim

Rodzaje kart

Karta podarunkowa pozwala obdarowanemu wybrać i zrealizować jedno z dwóch szkoleń muzycznych zawartych w danym pakiecie.

Lokalizacje i terminy

Wszystkie szkolenia oferowane w kartach podarunkowych są prowadzone w trybie indywidualnym. Oznacza to, że obdarowany może samodzielnie wybrać termin szkolenia zgodny ze swoim grafikiem, także w weekend.

Pytania?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy Ci w wyborze karty.

Chcę zrealizować moją kartę

Uzupełnij formularz lub skontaktuj się z nami

Voucher na kurs DJ – dla kogo taki prezent będzie świetnym wyborem

Jeśli masz wśród swoich bliskich pasjonata muzyki, który chciałby się stale rozwijać i próbować nowych rzeczy, wtedy voucher na kurs DJ będzie świetną propozycją na prezent. Na pewno wywoła on wiele radości i uśmiechu. To idealna propozycja na upominek urodzinowy, świąteczny, ale i taki dany bez okazji. To na pewno dobry wybór dla każdego, kto chce poznać tworzenie muzyki „od kuchni” i chce nabrać wiedzy i doświadczenia technicznego, które na pewno będzie niezbędne w dalszym rozwoju w muzyce elektronicznej. To też idealny upominek dla osób kreatywnych, które szukają ciekawego sposobu na wyrażenie siebie. Taki kurs pozwoli stać się prawdziwym DJ’em!

Voucher podarunkowy DJ – hobby czy pomysł na pracę?

Niezależnie od tego, czy bycie DJ’em to dla ciebie po prostu hobby, czy jednak plan na przyszłość, voucher podarunkowy DJ na pewno pozwoli ci rozwinąć skrzydła i nauczyć się wielu przydatnych w tej branży zagadnień. To też dobry sposób na sprawdzenie, czy to faktycznie jest tym, co chce się robić w życiu i, w co chce się inwestować czas i pieniądze. Karta podarunkowa pozwala na podarowanie i zrealizowanie jednego z dwóch szkoleń muzycznych, które zawarte zostały w danym pakiecie. Do wyboru pozostaje pakiet pełny 12-godzinny oraz pakiet ekspresowy 8-godzinny. Tak jak zostało wspomniane, każdy z nich zawiera dwie ścieżki rozwoju, które można sobie samodzielnie dobrać. W przypadku prezentu warto wybadać wcześniej, co byłoby najlepszą opcją dla osoby zainteresowanej tematem!

Karty podarunkowe na kurs DJ – indywidualna realizacja

Tym, co przyciąga wielu klientów, jest również to, że karty podarunkowe na kurs DJ, zrealizować można w dowolnym, wybranym przez siebie terminie. Wszystko dlatego, że przeprowadzone szkolenie ma charakter indywidualny. Dzięki temu łatwo jest dobrać termin swojego szkolenia i ulokować go nawet w weekend! Ważność takiej karty podarunkowej to aż 180 dni. W tym czasie na pewno znajdzie się przynajmniej jeden wolny dzień, przeznaczony na realizację marzeń.

Voucher na kurs DJ – lokalizacje kursów

Lokalizacje odbywanych kursów zależne są od wybranego przez siebie szkolenia. Voucher na kurs DJ pozwala na realizację w wielu polskich miastach, a niektóre z kursów odbywają się nawet online, co także jest bardzo wygodną opcją. Zobacz koniecznie, która możliwość jest dopasowana do tego, czego poszukujesz. Na pewno się nie zawiedziesz i nauczysz się czegoś całkowicie nowego i szalenie interesującego.