Kurs DJ Szafranki

SZKOLENIE DJ DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW W SZAFRANKACH

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Naucz się DJ-ki
w Szafrankach!

od podstaw

Kurs DJ w Szafrankach dla początkujących

Jeśli chcesz rozpocząć naukę DJ-ingu, kurs DJ dla początkujących to idealny start! Pozwoli Ci na pogłębienie Twojej pasji do muzyki klubowej i postawienie pierwszych kroków w świecie DJ-ów. A może stanie się początkiem profesjonalnej kariery?

W Alfa DJ’s Center uczymy miksować muzykę!

Organizujemy kursy DJ-skie, obejmujące zarówno praktykę, jak i teorię DJ-ingu. Każdy nasz uczeń traktowany jest indywidualnie, a lekcje przygotowywane są tak, by odpowiadały jego oczekiwaniom i umiejętnościom. Kurs DJ dla początkujących to dwanaście godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, wszystko pod okiem doświadczonego edukatora. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Składowe podstawowego kursu DJ w Alfa DJ’s Center w Szafrankach

Indywidualny kurs DJ — oferta dla osób początkujących

Szkolenie zostało opracowane w taki sposób, aby jego uczestnik poznał teorię miksowania muzyki, jak również wykorzystał ją w praktyce. Podczas kursu uczymy obsługi sprzętu, a także wprowadzamy w świat klubowego DJ-ingu. Jeśli więc marzysz o nauce z doświadczonym instruktorem, weź udział w kursie DJ dla początkujących już teraz!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Sprzęt

Więcej...

Nie ma DJ-a bez sprzętu, dlatego od razu pokażemy Ci działanie i funkcje konsolety, miksera i playerów DJ-skich. Gdy poczujesz się z nimi komfortowo, zaczniesz używać ich, grając swoje sety.

Teoria

Więcej...

Aby pewnie poruszać się w DJ-skim świecie, potrzebna jest odrobina teorii. Poznasz techniki niezbędne DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia, a także strukturę rytmiczną utworów. Taka porcja wiedzy pozwoli Ci gładko przechodzić między utworami w miksie.

Praktyka

Więcej...

Praktyka czyni mistrza, więc od razu zabierzesz się do działania. Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak zastosować teorię w miksowaniu, i dadzą masę praktycznych porad, które pomogą Ci budować i prowadzić DJ-ski set.

Rynek

Więcej...

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Podpowiemy, jak szukać pracy, w jaki sposób napisać skuteczne CV i zasugerujemy, co tak naprawdę liczy się dla przyszłych pracodawców. Porozmawiamy też o kwestiach prawnych grania w miejscach publicznych i zdradzimy, skąd czerpać muzykę do takich celów.

Zakończenie kursu DJ Szafranki

Po ukończeniu indywidualnego kursu DJ dla początkujących otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności.

Co jeszcze zyskasz?

Na początku szkolenia dostaniesz od nas komplet notatek, zawierający najważniejsze informacje, które będziemy Ci przekazywać. W ten sposób w czasie lekcji możesz skupić się tylko i wyłącznie na słuchaniu!

Jeśli nie masz własnego sprzętu DJ-skiego, a po zakończeniu naszego kursu dla początkujących chciałbyś go nabyć, mamy dla Ciebie super ofertę na kontroler
Naszym partnerem jest sklep LFX.

Wszystkie nasze kursy są indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Nie musisz martwić się o opuszczone zajęcia albo o brak czasu na powtórki. Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej edukacji!

Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN12h
 • ✔️ DJ’ing od podstaw
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Podręcznik kariery DJ-a
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Express Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Skondensowany program
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zapiszesz się na jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub umów się na Zajęcia próbne.

Wspieramy płatności w ratach.

Kurs DJ Szafranki – dla początkujących

Nie tylko w największych aglomeracjach w kraju mamy możliwość rozpoczęcia swojej przygody z konsoletą. Dowodem tego jest przygotowany przez nas kurs DJ Szafranki. Dla początkujących oferujemy naprawdę pokaźną dawkę informacji zarówno teoretycznych, jak również praktycznych. Na pierwszym miejscu warto wyróżnić nasze indywidualne podejście do naszych uczniów. Nie chodzi tutaj tylko o pomoc w razie jakichkolwiek pytań oraz problemów. Przed każdym kursem otrzymujecie od nas notatki, dzięki którym możecie skupić się w pełni na słuchaniu. Dostosowujemy się również do Waszych planów. Nasz terminarz nie jest z gumy, jednak przy odpowiednim planowaniu możemy dopasować się w razie kłopotów z dostępnością. Wiedza teoretyczna i praktyczna to nie jedyna korzyść, jaką wyniesiesz ze współpracy z nami. Na samym końcu zajęć otrzymasz od nas certyfikat, który z pewnością pomoże w stawianiu pierwszych kroków na rynku.

Szkolenie DJ Szafranki w formie online

Ostatnie kilka lat pokazało nam dobitnie, że lokalizacja nie powinna być przeszkodą, jeżeli chodzi o szkolenie DJ. Szafranki to jedna z możliwych lokalizacji jego przeprowadzenia, aczkolwiek bardzo dużo osób chciałoby uczestniczyć w zajęciach zdalnie. Oczywiście oferujemy Wam taką możliwość. Szczególnie w trakcie pierwszych miesięcy pandemii mogliśmy doświadczyć znaczącego wzrostu zainteresowania setach udostępnianymi oraz streamowanymi na żywo w formie online. Takie rozwiązanie ma naprawdę dużo korzyści. Pierwsza z nich jest oczywista – nie musimy poświęcać czasu oraz pieniędzy na dojazd w obie strony. Dodatkowo możecie już pomału zacząć dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych. Być może za parę lat znowu to właśnie streaming będzie najpopularniejszą opcją, jeżeli chodzi o udostępnianie swoich setów?

Kurs DJ Szafranki – najważniejsze informacje

W każdej z lokalizacji mamy dość jasne wytyczne, jeżeli chodzi o przygotowany przez nas kurs DJ. Szafranki nie są wyjątkiem. Pierwszym krokiem jest poznanie teoretycznych zagadnień, takich jak strukturę rytmiczną utworów. Jednocześnie dowiesz się nieco więcej o wymaganiach sprzętowych, niezbędnych do tworzenia swoich pierwszych setów. Dopiero po poznaniu tych dwóch umiejętności będziesz w stanie przejść do wymiaru praktycznego. Tam nauczysz się budować oraz prowadzić swój DJ-ski set. Na sam koniec kursu nie tylko otrzymasz certyfikat, ale również otrzymasz porady dotyczące praw autorskich, a także płynnego wejścia na rynek w różnych miastach w Polsce oraz w Europie.

Wspieramy płatności w ratach.

baner payu platnosc ratalna