O nas

TS
Jesteśmy grupą szkoleniową złożoną z DJ-ów, Producentów i edukatorów. W ciągu ponad 10 lat działalności przeszkoliliśmy setki kursantów w DJ-ce i nie tylko.

Celem założenia Alfa DJ’s Center było utworzenie miejsca, gdzie osoby zainteresowane DJ-ką mogły rozwinąć swoje zainteresowania i przekuć pasję do muzyki w praktyczne umiejętności. W ciągu wielu lat działalności dopracowaliśmy autorskie programy szkoleniowe i sztukę współpracy z uczniami.

Wierzymy, że artysta jest unikalną osobą, dlatego do każdego ucznia mamy indywidualne podejście. Jesteśmy gotowi do współpracy z osobami w różnym wieku oraz o różnym doświadczeniu muzycznym. Skutecznie zarażamy pasją do muzyki.

Nasz zespół:

Instruktorzy

Adam Rudnicki „DJ Rudix”

Założyciel Alfa DJ’s Center. Edukator z ponad dekadą doświadczenia. Autor programu szkoleń DJ’skich. Biegły w wielu technikach DJ-skich w tym także prawie zapomnianej sztuce grania z winyli.

Kluby – m.in. Lawa (Puławy), Mayday (Głogów), LeMadame (Warszawa), ZOO (Warszawa), Capitol (Warszawa), Stereo (Warszawa), The Fame (Warszawa), Maska (Warszawa), Beach Bar (Warszawa), Hybrydy (Warszawa)

Aleksandra Rudnicka „DJ Amarante”

Dj amarante, to Warszawska djka, która muzykę ma we krwi. Wychowywana w rodzinie muzyków, bardzo szybko poszła w tym kierunku, z pomocą wykształcenia muzycznego, grała w najlepszych klubach w Warszawie i całej Polsce.

Kluby – Level, Hotl, Capitol, Hybrydy, Dekada, The Fame, Stereo, PiwPaw, oraz Taawa(Kraków), Elektrownia(Łódź), Grand Cru(Szczecin), Elypse(Gdynia), Lawa(Puławy), Chilli(Lublin)

Piotr Stachera „Buffout Boy”

buffoutboy.com

Producent z wieloletnim doświadczeniem w edukacji i tutoringu. Autor programu szkoleń dla producentów, a także opiekun studia Alfy.

Przez lata zakontraktowany we Francuskiej wytwórni Electronyze Me, wydająć tam ciężką muzykę elektroniczną. Obecnie sound designer i autor/współautor muzyki do gier komputerowych, między innymi „Elderborn„.

Wladimir Kowalski „Chemist”

Turntablista i mistrz winyli. Związany z muyzką już od 2003, grając w składzie wielu zespołów hip-hopowych i występując na zawodach breakdance.

Kluby – Mandala, Hydrozagadka, PiwPaw, Światło Art Bistro, Poziomy, Niebo.

Członek projektów muzycznych: Leonoff, Orkiestra Ukulele, Domofonia, True School Camp’s, Wiadomo Sound System, Rafcik, Aspekt ETR, Badgers & Beavers

Biuro

Tomasz Stachera

Web Develpment, Klienci Biznesowi

Łukasz Kasza

Blogging, Artykuły