Podstawowy kurs miksowania

TS

Podstawowy kurs DJ-ski składa się z 15 godzin indywidualnego szkolenia od podstaw oraz 5 godzin do wykorzystania w naszej DJ Siłowni. Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym, co pozwala skupić się wyłącznie na zdobywaniu wiedzy.

Szkolenie, w zależności od Twoich preferencji, może odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach bądź gramofonach.  Zdecydowaną większość godzin spędzamy szlifując wiedzę i umiejętności praktyczne.

Podczas zajęć dowiesz się, jak działa branża klubowa, jak szukać pracy jako DJ. Poznasz też aspekty prawne związane z graniem muzyki w miejscach publicznych. Dodatkowo, każdej osobie, która ukończy kurs, oferujemy zdobycie praktyki podczas imprez w warszawskim klubie PiwPaw.

Terminy spotkań staramy się dopasować do Twojego kalendarza, a szkolenia rozkładamy na dowolny okres – możesz być pewny, że nic Ci nie przepadnie 🙂

Odpowiadając na Wasze potrzeby, wprowadziliśmy również opcję płatności w dwóch ratach. Pierwszą ratę wpłacasz na początku, natomiast drugą w połowie szkolenia.

Podstawowy kurs miksowania jest także częścią programu Jak Zacząć dla osób którym zależy na kompleksowej nauce DJ’ki.
1. Punktem startowym jest zapoznanie się ze sprzętem i narzędziami DJ-skimi. Poznasz zasadę działania i wszystkie funkcje poszczególnych elementów konsolety. 
2. Technika – ze sprawnym miksowaniem jest jak z wchodzeniem na szczyt – najpierw musisz pokonać szereg stopni jakimi są poszczególne czynności (t.j. ustawianie pierwszego bitu, wypuszczanie utworów, beatmatching), by gładko łączyć utwory.
3. Podstawy teorii muzyki – DJ to również muzyk. Dlatego podamy Ci esencję budowy muzyki, którą będziesz wykorzystał w swoich miksach.
4. Miksowanie –  Dowiesz się jak dobierać i łączyć utwory, tak by podnieść temperaturę na parkiecie, i utrzymać ją.
5. Wykład – skąd czerpać muzykę, jak znaleźć pracę jako DJ, jak zachowywać się za konsoletą oraz podstawy prawne grania muzyki w miejscach publicznych. 

Cena: 990 zł

Czas trwania: 15 godzin + 5 godzin na DJ siłowni

Miejsce: PiwPaw, Mazowiecka 9, Warszawa

Terminy: Indywidualne. Nasz instruktor skontaktuje się z Tobą po otrzymaniu zgłoszenia.


Kliknij i zapisz się na szkolenie