DJ Kurs Express

SZYBKIE I INTENSYWNE SZKOLENIE DJ-SKIE

CENA KURSU

690 zł / 8h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Esencja technik DJ-skich

w skondensowanym programie

Nasz DJ Kurs Express jest skróconą wersją kursu podstawowego, idealną dla tych, którzy mają ograniczone możliwości czasowe. Obejmuje osiem godzin zajęć, w czasie których opowiemy Ci o technikach DJ-skich, jakie omawiamy także w ramach kursu podstawowego. Ich doskonalenie będzie już po Twojej stronie!

Wiemy że oprócz Dj-ki masz inne obowiązki i wolisz uczyć się w swoim tempie. Dlatego stworzyliśmy ekspresowy kurs, na którym przedstawimy ci wszystkie techniki Dj-skie, które oferujemy w kursie podstawowym, a doskonalenie ich pozostawiamy Tobie.

Być może nie mieszkasz w Warszawie i potrzebujesz ukończyć nasze szkolenie będąc tu przejazdem?
Kurs Express pozwoli ci nauczyć się niezbędnych technik Dj-skich. Oferuje też ograniczone praktyki razem z prowadzącym, więc jeśli chcesz mieć pewność dokładnego przećwiczenia materiału pod okiem profesjonalisty, rozpatrz Podstawowy Kurs DJ.

Z czego składa się kurs?

Sprzęt

Więcej...
Nie ma DJ-a bez sprzętu, dlatego od razu pokażemy Ci działanie i funkcje konsolety, miksera i playerów DJ-skich. Gdy poczujesz się z nimi komfortowo, zaczniesz używać ich w tworzeniu miksów.

Cue i tempo

Więcej...

Podstawą grania setu DJ-skiego jest dopasowanie tempa utworu, jaki właśnie grasz, do kolejnego. Nauczymy Cię, jak znajdować cue i zgrywać ze sobą kolejne kawałki.

Struktura utworu

Więcej...

Każdy utwór ma swoją strukturę. Gdy ją poznasz, będziesz w stanie zdecydować, kiedy najlepiej wejść z kolejnym kawałkiem. Dzięki dopasowaniu do fraz w utworze, uzyskasz zbieżność wszystkich zdarzeń w miksie.

Przejścia

Więcej...

Dobry DJ musi przede wszystkim dysponować swobodnymi przejściami. W czasie naszego kursu nauczysz się, jak to osiągnąć przy pomocy techniki z wykorzystaniem equalizera na mikserze.

Zakończenie kursu

Po ukończeniu DJ Kurs Express otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Dodatkowe korzyści

Na początku szkolenia dostaniesz od nas komplet notatek zawierający najważniejsze informacje, które będziemy Ci przekazywać. W ten sposób w czasie lekcji możesz skupić się tylko i wyłącznie na słuchaniu!

Jeśli nie masz własnego sprzętu DJ-skiego, a po zakończeniu kursu chciałbyś go nabyć, mamy dla Ciebie super ofertę na kontroler.
Naszym partnerem jest sklep LFX.

Wszystkie nasze kursy są indywidualne i dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Nie musisz martwić się o opuszczone zajęcia albo o brak czasu na powtórki. Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej edukacji!

Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN6h teoria + 6h praktyka
  • ✔️ DJ’ing od podstaw
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN4h teoria + 4h praktyka
  • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia

Express Kurs DJ

690PLN6h teoria + 2h praktyka
  • ✔️ Skondensowany program
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zapiszesz się na jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub umów się na Zajęcia próbne.

Wspieramy płatności w ratach.

baner payu platnosc ratalna

Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), w Sopocie (Czekolada), Gdańsku, Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club), w Białymstoku (Black Diamond), Szczecinie (Pinokio) , Łodzi (Broadway, Cabaret) czy Opolu (Discoplex A4). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image

DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Na bieżąco aktualizuje swój zapas najlepszej muzyki. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, cały czas podnosi swoje umiejętności. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.

DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ