Kurs Scratch

SZKOLENIE ZE SKRECZU NA WINYLACH

CENA KURSU

890 zł / 10h zajęć

 KUP TERAZ

Oldschoolowe
i newschoolowe techniki

Szkolenie ze scratchu. Nauczysz się olschoolowych i newschoolowych technik, transkrypcji oraz innych sztuczek związanych z winylami. 

W trakcie szkolenia zapoznasz się ze wszystkimi technikami podstawowego scratchu, w ujęciu oldschoolu – od samych początków, po nowocześniejsze newschoolowe techniki. Razem z instruktorem poznasz teorię scratchu, choć zdecydowaną większość czasu spędzisz praktykując poznane metody.

Szkolenie prowadzone jest pod kątem scratchu w hip-hopie, choć oczywiście poznane techniki sprawdzą się też w innych gatunkach muzyki.

Z czego składa się kurs?
Praca z winylem
Lekcje 1-2

Centralnym punktem skreczu jest oczywiście płyta winylowa. Dowiesz się, w jaki sposób pracować z gramofonami i mikserem pod kątem turntablismu.

Oldschool scratch
Lekcje 4-6

Teorię i praktykę zaczniesz od podstaw, czyli od technik oldschoolowych (historycznego scratchu), takich jak na przykład baby scratchflaretransformstab oraz orbit.

Newschool scratch
Lekcje 6-8

Nauczysz się newschoolowych technik. Zapoznasz się z combo scratch (łączeniem elementów), drummingiem, czyli robieniem beatu na żywo z użyciem jednej płyty oraz cięciem wokalu za pomocą vocal phrasing.

Wykład
Lekcje 9-10

Kluczowym elementem scratchu są transkrypcje. Nauczysz się jak czytać i jak tworzyć własne partytury scratchowe.

Dodatkowe korzyści

Wraz z końcem kursu otrzymujesz fizyczny certyfikat potwierdzający ukończenie szkoleń i pozyskane przez Ciebie umiejętności.

Jeśli nie masz jeszcze sprzętu DJ-skiego, a chcesz grać tuż po zakończeniu zajęć, do kursu dokładamy kontroler w atrakcyjnej cenie.
Naszym partnerem jest sklep LFX.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w toku indywidualnym, więc nie musisz się obawiać że przegapisz zajęcia i zostaniesz w tyle z materiałem.

Zapisy

Wszystkie zajęcia prowadzone są indywidualnie.
Po zapisaniu się na szkolenia, nasz instruktor skontaktuje się z Tobą i umówi się na dogodny dla Ciebie termin.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zapisz się teraz
banner odroczonej platnosci twisto
banner payu raty
Opinie o nas
5gwiazdek
Loading...
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), w Sopocie (Czekolada), Gdańsku, Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club), w Białymstoku (Black Diamond), Szczecinie (Pinokio) , Łodzi (Broadway, Cabaret) czy Opolu (Discoplex A4). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image

DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Na bieżąco aktualizuje swój zapas najlepszej muzyki. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, cały czas podnosi swoje umiejętności. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.

DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ