Kurs DJ dla początkujących

SZKOLENIE DJ DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Naucz się DJ-ki

od podstaw

Kurs DJ dla początkujących

Jeśli chcesz rozpocząć naukę DJ-ingu, kurs DJ dla początkujących to idealny start! Pozwoli Ci na pogłębienie Twojej pasji do muzyki klubowej i postawienie pierwszych kroków w świecie DJ-ów. A może stanie się początkiem profesjonalnej kariery?

W Alfa DJ’s Center uczymy miksować muzykę!

Organizujemy kursy DJ-skie, obejmujące zarówno praktykę, jak i teorię DJ-ingu. Każdy nasz uczeń traktowany jest indywidualnie, a lekcje przygotowywane są tak, by odpowiadały jego oczekiwaniom i umiejętnościom. Kurs DJ dla początkujących to dwanaście godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, wszystko pod okiem doświadczonego edukatora. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Składowe podstawowego kursu DJ w Alfa DJ’s Center

Indywidualny kurs DJ — oferta dla osób początkujących

Szkolenie zostało opracowane w taki sposób, aby jego uczestnik poznał teorię miksowania muzyki, jak również wykorzystał ją w praktyce. Podczas kursu uczymy obsługi sprzętu, a także wprowadzamy w świat klubowego DJ-ingu. Jeśli więc marzysz o nauce z doświadczonym instruktorem, weź udział w kursie DJ dla początkujących już teraz!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Sprzęt

Więcej...

Nie ma DJ-a bez sprzętu, dlatego od razu pokażemy Ci działanie i funkcje konsolety, miksera i playerów DJ-skich. Gdy poczujesz się z nimi komfortowo, zaczniesz używać ich, grając swoje sety.

Teoria

Więcej...

Aby pewnie poruszać się w DJ-skim świecie, potrzebna jest odrobina teorii. Poznasz techniki niezbędne DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia, a także strukturę rytmiczną utworów. Taka porcja wiedzy pozwoli Ci gładko przechodzić między utworami w miksie.

Praktyka

Więcej...

Praktyka czyni mistrza, więc od razu zabierzesz się do działania. Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak zastosować teorię w miksowaniu, i dadzą masę praktycznych porad, które pomogą Ci budować i prowadzić DJ-ski set.

Rynek

Więcej...

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Podpowiemy, jak szukać pracy, w jaki sposób napisać skuteczne CV i zasugerujemy, co tak naprawdę liczy się dla przyszłych pracodawców. Porozmawiamy też o kwestiach prawnych grania w miejscach publicznych i zdradzimy, skąd czerpać muzykę do takich celów.

Zakończenie kursu DJ

Po ukończeniu indywidualnego kursu DJ dla początkujących otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Co jeszcze zyskasz?
Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN12h
 • ✔️ DJ’ing od podstaw
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Podręcznik kariery DJ-a
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Express Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Skondensowany program
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zakupisz jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor, na dane kontaktowe podane w zamówieniu i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Kurs DJ dla początkujących

Każdy, kto marzy o tym, aby zostać DJ-em, z całą pewnością powinien zdecydować się na profesjonalny kurs, który znacząco przybliży go do upragnionego celu i pomoże opanować wiele kwestii z nim związanych. Kurs DJ dla początkujących, niewątpliwie będzie doskonałym wyborem na start. Gdzie można zrealizować takie szkolenie? W Warszawie, Krakowie, Poznaniu, w Szafrankach koło Ostrołęki i w Słupsku. Jeśli na tej liście nie ma twojego miasta, możesz skorzystać także z opcji kursu online. Jest to bardzo wygodna opcja, która pozwala ma zdobycie cennej wiedzy z dosłownie dowolnego miejsca na Ziemi, bez potrzeby stawiania się w konkretnej lokalizacji. Właśnie z tego powodu tak wiele osób decyduje się na opcję szkolenia online.

DJ kurs cena i długość trwania

Nasze kursy DJ zaplanowane są w taki sposób, aby każdy znalazł dla siebie najbardziej przekonywującą opcję. To właśnie dlatego dostępne są u nas różne warianty cenowe z kilkoma opcjami dotyczącymi długości trwania samego kursu zarówno pod kątem teorii jak i praktyki. Przede wszystkim DJ kurs rozdzielić można na trzy podstawowe typy, na które składają się: kurs podstawowy, zaawansowany i kurs ekspres. Szkolenia te składają się z części teoretycznej oraz części praktycznej, która pomoże Ci zastosować wcześniej zdobytą widzę.

Na czym realizowany jest kurs na DJa?

Kurs na DJ może być realizowany, zarówno na odtwarzaczach, jak i kontrolerach czy też gramofonach. Wszystko zależy od osobistych wyborów i lepszego dopasowania do swoich potrzeb. Na koniec pomyślnie zakończonego szkolenia, każdy z jego uczestników otrzymuje specjalny certyfikat poświadczający jego wiedzę i umiejętności zdobyte podczas przejścia kursu.

Szkolenie DJ – czego można się nauczyć

Oczywiście bardzo ważną kwestią, są również zdobyte umiejętności. Podczas szkolenia nauczymy cię działania i funkcjonowania konsolety, miksera, oraz playerów DJ-skich. Będą one przydatne podczas grania własnych setów. Na pewno szkolenie DJ pomoże również opanować techniki miksowania za konsoletą, takie jak ustawiania cue czy tworzenia przejść. Do tego dochodzą porady z życia wzięte na temat tego, jak prowadzić DJ-ski set, a także jakie kroki należy podjąć w celu zbudowania portfolio i zwiększenia swoich szans na zatrudnienie właśnie w branży muzycznej, najlepiej jako DJ.