Podstawowy Kurs DJ

SZKOLENIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW

CENA KURSU

890 zł / 10h zajęć

 KUP TERAZ

Kurs możesz ukończyć stacjonarnie lub online.
Naucz się DJ-ki
od podstaw

Szkolenie dla początkujących. Od podstaw nauczysz się obsługi sprzętu, teorii i praktyki potrzebnej do miksowania muzyki na żywo.

Podstawowy kurs DJ-ski składa się z 12 godzin indywidualnych lekcji, skupionych na nauce klubowego DJ-ingu. W czasie zajęć zdecydowaną większość godzin spędzamy szlifując wiedzę i umiejętności praktyczne. Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, co pozwala skupić się wyłącznie na zdobywaniu wiedzy i praktyki. Nie musisz czekać na otwarcie grupy, a cała uwaga instruktora jest poświęcona Tobie. Kurs, w zależności od Twoich preferencji, może odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Odpowiadając na Twoje potrzeby, wprowadziliśmy również opcję płatności w dwóch ratach. Pierwszą ratę wpłacasz na początku, drugą w połowie szkolenia.

Dodatkowo, każdej osobie, która ukończy kurs, oferujemy zdobycie praktyki podczas imprez w warszawskim klubie PiwPaw.

 

Z czego składa się kurs?
Sprzęt
Lekcje 1-3

Na początku zapoznasz się z konsoletą. Omówimy wszystkie funkcje i zasadę działania sprzętu. Pracujemy na nowoczesnych CDJ2000NXS2 oraz DJM900NXS2, będących obecnie standardem w klubach.

Teoria
Lekcje 4-6

Nauczysz się niezbędnych technik potrzebnych DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia. Omówimy strukturę rytmiczną utworu. Dzięki pozyskanej wiedzy będziesz mógł gładko przechodzić między kolejnymi utworami w miksie.

Praktyka
Lekcje 7-9

Po pozyskaniu wiedzy teoretycznej rozpoczniesz naukę praktycznych umiejętności pod okiem instruktora. To tutaj nauczysz się wdrożenia wszystkich poznanych technik do Twojej gry. Na tym etapie nauczysz się budować i prowadzić set DJ-ski.

Rynek
Lekcje 10-12

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Dowiesz się w jaki sposób szukać pracy jako DJ. Jak powinno wyglądać Twoje CV, i co tak naprawdę liczy się dla Twoich pracodawców. Dowiesz się także o podstawach prawnych grania w miejscach publicznych oraz skąd czerpać muzykę do takich celów.

Dodatkowe korzyści

Wraz z końcem kursu otrzymujesz fizyczny certyfikat potwierdzający ukończenie szkoleń i pozyskane przez Ciebie umiejętności.

Jeśli nie masz jeszcze sprzętu DJ-skiego, a chcesz grać tuż po zakończeniu zajęć, do kursu dokładamy kontroler w atrakcyjnej cenie.
Naszym partnerem jest sklep LFX.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w toku indywidualnym, więc nie musisz się obawiać że przegapisz zajęcia i zostaniesz w tyle z materiałem.

Zapisy

Wszystkie zajęcia prowadzone są indywidualnie.
Po zapisaniu się na szkolenia, nasz instruktor skontaktuje się z Tobą i umówi się na dogodny dla Ciebie termin.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zapisz się teraz
banner twisto place pozniej
banner payu raty
Opinie o nas
5gwiazdek
Loading...
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), w Sopocie (Czekolada), Gdańsku, Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club), w Białymstoku (Black Diamond), Szczecinie (Pinokio) , Łodzi (Broadway, Cabaret) czy Opolu (Discoplex A4). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image

DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Na bieżąco aktualizuje swój zapas najlepszej muzyki. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, cały czas podnosi swoje umiejętności. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.

DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ