Zaawansowany Kurs DJ

SZKOLENIE DLA ZAAWANSOWANYCH DJ-ÓW

CENA KURSU

690 zł / 8h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Rozwiń swoje umiejętności!

 

Szkolenie dla zaawansowanych.

Jeśli początki masz już za sobą i czujesz, że chcesz sięgnąć po więcej, zapisz się na zaawansowany kurs DJ! Pozwoli Ci poznać nowe techniki i wzbić się na wyższy poziom DJ-ki!.

Nasze zaawansowane kursy miksowania to osiem godzin intensywnego szkolenia za dwoma lub czterema deckami. Dowiesz się, jak sprawnie używać zewnętrznych efektorów i wbudowanych efektów miksera, opanujesz skuteczne wykorzystywanie pętli i nauczysz się mieć większą kontrolę nad tym, co tworzysz. Zobaczysz, w jaki sposób wykorzystać różne style muzyczne, jak je łączyć i jak stworzyć coś zupełnie nowego i niepowtarzalnego. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze zaawansowane kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Z czego składa się kurs?

Efekty

Więcej...
Efektor miksera DJ’skiego jest potężniejszy niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Nauczysz się zaawansowanych sztuczek z wykorzystaniem efektów – delay, filter, flanger, reverb. Użycie efektów w połączeniu z przejściami pomaga w zbudowaniu spektakularnego setu.

Przejścia

Więcej...

Technik miksowania jest tak wiele jak gatunków muzyki. Wierzymy, że dysponowanie swobodnymi przejściami jest cechą charakterystyczną dobrego DJ-a. Tutaj dowiesz się między innymi jak łączyć zupełnie odmienne style muzyczne oraz jak w jednej godzinie zmieścić 30 utworów.

Pętle / Hot Cue

Więcej...

Pętle oraz hot cue są nie tylko wygodnym sposobem na kontrolowanie przebiegu kawałków w secie, ale także dobrym sposobem na podkreślenie najlepszych części utworu, na które publika reaguje najlepiej. Nauczysz się jak wykorzystać to na swoją przewagę.

Winyle (opcjonalnie)

Więcej...

Prawdziwy DJ potrafi grać z winyli. Koniec, kropka. Nauczysz się, w jaki sposób miksować muzykę na żywo z użyciem płyt winylowych. Dla wielu osób możliwość „czucia” muzyki pod dłońmi jest uzależniającym aspektem DJ-ingu.

Efekty

Lekcje 1-2

Efektor miksera DJ-skiego to potężne narzędzie, dające spektakularne rezultaty. W czasie kursu poznasz zaawansowane techniki z wykorzystaniem efektów: delay, filter, flanger i reverb.

Przejścia

Lekcje 3-4

Dobry DJ musi przede wszystkim dysponować swobodnymi przejściami. Powiemy Ci, jak łączyć zupełnie odmienne style muzyczne, jak w jednej godzinie zmieścić trzydzieści utworów oraz jak stworzyć zupełnie nową jakość muzyczną!

Pętle / Hot Cue

Lekcje 5-6

Pętle oraz hot cue są nie tylko wygodnym sposobem na kontrolowanie przebiegu kawałków w secie, ale także dobrą opcją na podkreślenie najlepszych części utworu – takich, na które publika reaguje najlepiej. Nauczymy Cię, jak swobodnie z nich korzystać!

Winyle (opcjonalnie)

Lekcje 7-8

Prawdziwy DJ potrafi grać z winyli. Koniec, kropka. Nauczymy Cię, jak miksować muzykę na żywo z użyciem płyt winylowych. Wielu muzyków twierdzi, że możliwość „czucia” muzyki pod dłońmi jest prawdziwie uzależniającym aspektem DJ-ingu…

Zakończenie kursu

Po ukończeniu zaawansowanego kursu DJ otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Co jeszcze zyskasz?
Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN12h
 • ✔️ DJ’ing od podstaw
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Podręcznik kariery DJ-a
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️Strona internetowa portfolio

Express Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Skondensowany program
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zakupisz jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor, na dane kontaktowe podane w zamówieniu i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!