Zaawansowany Kurs DJ

SZKOLENIE DLA ZAAWANSOWANYCH DJ-ÓW

CENA KURSU

690 zł / 8h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Rozwiń swoje umiejętności!

 

Szkolenie dla zaawansowanych.

Jeśli początki masz już za sobą i czujesz, że chcesz sięgnąć po więcej, zapisz się na zaawansowany kurs DJ! Pozwoli Ci poznać nowe techniki i wzbić się na wyższy poziom DJ-ki!.

Nasze zaawansowane kursy miksowania to osiem godzin intensywnego szkolenia za dwoma lub czterema deckami. Dowiesz się, jak sprawnie używać zewnętrznych efektorów i wbudowanych efektów miksera, opanujesz skuteczne wykorzystywanie pętli i nauczysz się mieć większą kontrolę nad tym, co tworzysz. Zobaczysz, w jaki sposób wykorzystać różne style muzyczne, jak je łączyć i jak stworzyć coś zupełnie nowego i niepowtarzalnego. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze zaawansowane kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Z czego składa się kurs?

Efekty

Więcej...
Efektor miksera DJ’skiego jest potężniejszy niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Nauczysz się zaawansowanych sztuczek z wykorzystaniem efektów – delay, filter, flanger, reverb. Użycie efektów w połączeniu z przejściami pomaga w zbudowaniu spektakularnego setu.

Przejścia

Więcej...

Technik miksowania jest tak wiele jak gatunków muzyki. Wierzymy, że dysponowanie swobodnymi przejściami jest cechą charakterystyczną dobrego DJ-a. Tutaj dowiesz się między innymi jak łączyć zupełnie odmienne style muzyczne oraz jak w jednej godzinie zmieścić 30 utworów.

Pętle / Hot Cue

Więcej...

Pętle oraz hot cue są nie tylko wygodnym sposobem na kontrolowanie przebiegu kawałków w secie, ale także dobrym sposobem na podkreślenie najlepszych części utworu, na które publika reaguje najlepiej. Nauczysz się jak wykorzystać to na swoją przewagę.

Winyle (opcjonalnie)

Więcej...

Prawdziwy DJ potrafi grać z winyli. Koniec, kropka. Nauczysz się, w jaki sposób miksować muzykę na żywo z użyciem płyt winylowych. Dla wielu osób możliwość „czucia” muzyki pod dłońmi jest uzależniającym aspektem DJ-ingu.

Efekty

Lekcje 1-2

Efektor miksera DJ-skiego to potężne narzędzie, dające spektakularne rezultaty. W czasie kursu poznasz zaawansowane techniki z wykorzystaniem efektów: delay, filter, flanger i reverb.

Przejścia

Lekcje 3-4

Dobry DJ musi przede wszystkim dysponować swobodnymi przejściami. Powiemy Ci, jak łączyć zupełnie odmienne style muzyczne, jak w jednej godzinie zmieścić trzydzieści utworów oraz jak stworzyć zupełnie nową jakość muzyczną!

Pętle / Hot Cue

Lekcje 5-6

Pętle oraz hot cue są nie tylko wygodnym sposobem na kontrolowanie przebiegu kawałków w secie, ale także dobrą opcją na podkreślenie najlepszych części utworu – takich, na które publika reaguje najlepiej. Nauczymy Cię, jak swobodnie z nich korzystać!

Winyle (opcjonalnie)

Lekcje 7-8

Prawdziwy DJ potrafi grać z winyli. Koniec, kropka. Nauczymy Cię, jak miksować muzykę na żywo z użyciem płyt winylowych. Wielu muzyków twierdzi, że możliwość „czucia” muzyki pod dłońmi jest prawdziwie uzależniającym aspektem DJ-ingu…

Zakończenie kursu

Po ukończeniu zaawansowanego kursu DJ otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Co jeszcze zyskasz?

Na początku szkolenia dostaniesz od nas komplet notatek zawierający najważniejsze informacje, które będziemy Ci przekazywać. W ten sposób w czasie lekcji możesz skupić się tylko i wyłącznie na słuchaniu!

Jeśli nie masz własnego sprzętu DJ-skiego, a po zakończeniu kursu chciałbyś go nabyć, mamy dla Ciebie super ofertę na kontroler.
Naszym partnerem jest sklep LFX.

Wszystkie nasze kursy są indywidualne i dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Nie musisz martwić się o opuszczone zajęcia albo o brak czasu na powtórki. Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej edukacji!

Porównanie cenowe

Podstawowy Kurs DJ

990PLN6h teoria + 6h praktyka
  • ✔️ DJ’ing od podstaw
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN4h teoria + 4h praktyka
  • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia

Express Kurs DJ

690PLN6h teoria + 2h praktyka
  • ✔️ Skondensowany program
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zapiszesz się na jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub umów się na Zajęcia próbne.

Wspieramy płatności w ratach.

Znajdź nas na Facebooku
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image
DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.
DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ

DJ, producent skupiony na progressive house, EDM i big roomie. Organizator imprez klubowych. Założyciel Illuminate Radio. Wydaje muzykę głównie niezależnie, choć miał okazję gościć też w wytwórni Harmor. Do jego najwiekszych hitów należy między innymi Missing You zrealizowany z YouTuberem PrzemekBestGames.

Aston Low
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), w Sopocie (Czekolada), Gdańsku, Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club), w Białymstoku (Black Diamond), Szczecinie (Pinokio) , Łodzi (Broadway, Cabaret) czy Opolu (Discoplex A4). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image

DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Na bieżąco aktualizuje swój zapas najlepszej muzyki. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, cały czas podnosi swoje umiejętności. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.

DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ