Live Act Launchpad

SZKOLENIE Z UŻYCIA UMIEJĘTNOŚCI DJ-SKICH DO PRODUKCJI MUZYKI

CENA KURSU

890 zł / 10h zajęć

 KUP TERAZ

Twórz muzykę

i graj ją na żywo

Live Act to szkolenie skierowane dla tych, którzy chcą tworzyć i grać własny materiał na żywo.

Na szkoleniu budujemy utwór z myślą o zagraniu go na launchpadzie. Oznacza to że tworzymy go w pół-otwartej formie, czyli tak żeby mieć kontrolę nad jego brzmieniem i strukturą w trakcie grania live actu.

W trakcie robienia utworu wykorzystujemy macro w Ableton Live tak, by mieć dostęp do istotnych parametrów utworu pod ręką w czasie grania na żywo.

Z czego składa się kurs?
Lunchpad i Ableton Live
Lekcje 1-2

Program Ableton Live nie tylko świetnie nadaje się do produkcji muzyki. Jest też niezwykle wygodny do modyfikacji muzyki, remiksowania i mash-upów. Jego „clip view” jest praktycznie stworzony do współpracy z launchpadami.

Tworzenie własnego materiału
Lekcje 3-5

Tworzymy zasób „klipów” czyli linii basowych, akordów oraz melodii z których będzie składał się utwór. Wykorzystujemy do tego zarówno kompozycje stworzone na zajęciach jak i pętle dostępne z sample packów.

Budowanie utworu
Lekcje 6-8

Za pomocą launchpada układamy przygotowane klipy w cały utwór. Dzięki takiemu podejściu mamy kontrolę nad strukturą kawałka pod naszymi palcami. Oprócz struktury ożywiamy utwór automatyzacją brzmień i efektów.

Granie utworu na żywo
Lekcje 9-10

Za pomocą launchpada tworzymy nową wersję utworu z wykorzystaniem zarówno materiału źródłowego jak i utworzonych przez nas dźwięków.

Dodatkowe korzyści

Wraz z końcem kursu otrzymujesz fizyczny certyfikat potwierdzający ukończenie szkoleń i pozyskane przez Ciebie umiejętności.

Nie musisz notować w trakcie zajęć. Materiały podsumowujące szkolenia dostajesz od nas.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w toku indywidualnym, więc nie musisz się obawiać że przegapisz zajęcia i zostaniesz w tyle z materiałem.

Zapisy

Wszystkie zajęcia prowadzone są indywidualnie.
Po zapisaniu się na szkolenia, nasz instruktor skontaktuje się z Tobą i umówi się na dogodny dla Ciebie termin.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zapisz się już teraz
banner odroczonej platnosci twisto
banner payu raty
Opinie o nas
5gwiazdek
Loading...
Collab z Absolwentami

  Obejrzyj proces i sprawdź efekty