Live Act Launchpad

SZKOLENIE Z UŻYCIA UMIEJĘTNOŚCI DJ-SKICH DO PRODUKCJI MUZYKI

CENA KURSU

890 zł / 10h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Twórz muzykę

i graj ją na żywo

Live Act Launchpad — nauka umiejętności DJ-skich niezbędnych do produkcji muzyki

Chcesz występować z własną muzyką, która porywa tłumy? Zapisz się na szkolenie Live Act Launchpad w formie stacjonarnej lub online! Kurs składa się między innymi z nauki obsługi launchpadów, integracji zewnętrznych instrumentów, lekcji tworzenia własnego materiału i układania przygotowanych klipów w cały utwór, a także grania przygotowanej muzyki na żywo.

Na szkoleniu budujemy utwór w pół-otwartej formie, czyli tak, żeby mieć kontrolę nad jego brzmieniem i strukturą w trakcie grania live actu. W trakcie pracy wykorzystujemy macro w Ableton Live, które zapewnia łatwy dostęp do istotnych parametrów utworu w czasie grania na żywo.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w toku indywidualnym. Uczestnicy w trakcie trwania kursu szkolenia otrzymują wszelkie pomoce i materiały, a na koniec certyfikat potwierdzający ukończenie Live Act Launchpad.

Zacznij tworzyć własną muzykę i rozpocznij naukę projektowania swoich wystąpień na żywo z użyciem launchpada! — weź udział w prowadzonym przez naszych instruktorów szkoleniu Live Act Launchpad. Chcesz dowiedzieć się więcej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Z czego składa się kurs?

Lunchpad i Ableton Live

Lekcje 1-2

Program Ableton Live nie tylko świetnie nadaje się do produkcji muzyki. Jest też niezwykle wygodny do modyfikacji muzyki, remiksowania i mash-upów. Jego „clip view” jest praktycznie stworzony do współpracy z launchpadami.

Tworzenie własnego materiału

Lekcje 3-5

Tworzymy zasób „klipów” czyli linii basowych, akordów oraz melodii z których będzie składał się utwór. Wykorzystujemy do tego zarówno kompozycje stworzone na zajęciach jak i pętle dostępne z sample packów.

Budowanie utworu

Lekcje 6-8

Za pomocą launchpada układamy przygotowane klipy w cały utwór. Dzięki takiemu podejściu mamy kontrolę nad strukturą kawałka pod naszymi palcami. Oprócz struktury ożywiamy utwór automatyzacją brzmień i efektów.

Granie utworu na żywo

Lekcje 9-10

Za pomocą launchpada tworzymy nową wersję utworu z wykorzystaniem zarówno materiału źródłowego jak i utworzonych przez nas dźwięków.

Dodatkowe korzyści

Wraz z końcem kursu otrzymujesz fizyczny certyfikat potwierdzający ukończenie szkoleń i pozyskane przez Ciebie umiejętności.

[fusion_builder_column type=”1_4″ type=”1_4″ layout=”1_4″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”space-around” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” background_image_id=”” type_medium=”1_2″ type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ spacing_left_medium=”” spacing_right_medium=”” spacing_left_small=”” spacing_right_small=”” spacing_left=”” spacing_right=”” margin_top_medium=”” margin_bottom_medium=”” margin_top_small=”” margin_bottom_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top_medium=”” padding_right_medium=”” padding_bottom_medium=”” padding_left_medium=”” padding_top_small=”” padding_right_small=”” padding_bottom_small=”” padding_left_small=”” padding_top=”20px” padding_right=”20px” padding_bottom=”20px” padding_left=”20px” hover_type=”none” border_sizes_top=”2px” border_sizes_right=”2px” border_sizes_bottom=”2px” border_sizes_left=”2px” border_color=”#fd7e0d” border_style=”solid” border_radius_top_left=”9″ border_radius_top_right=”9%2

Zapisy

Wszystkie zajęcia prowadzone są indywidualnie.
Po zapisaniu się na szkolenia, nasz instruktor skontaktuje się z Tobą i umówi się na dogodny dla Ciebie termin.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub umów się na Zajęcia próbne.

Zapisz się już teraz

Wspieramy płatności w ratach.

baner payu platnosc ratalna

Znajdź nas na Facebooku
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image
DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.
DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ

DJ, producent skupiony na progressive house, EDM i big roomie. Organizator imprez klubowych. Założyciel Illuminate Radio. Wydaje muzykę głównie niezależnie, choć miał okazję gościć też w wytwórni Harmor. Do jego najwiekszych hitów należy między innymi Missing You zrealizowany z YouTuberem PrzemekBestGames.

Aston Low
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), w Sopocie (Czekolada), Gdańsku, Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club), w Białymstoku (Black Diamond), Szczecinie (Pinokio) , Łodzi (Broadway, Cabaret) czy Opolu (Discoplex A4). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image

DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Na bieżąco aktualizuje swój zapas najlepszej muzyki. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, cały czas podnosi swoje umiejętności. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.

DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ