Live Act Launchpad

SZKOLENIE Z UŻYCIA UMIEJĘTNOŚCI DJ-SKICH DO PRODUKCJI MUZYKI

CENA KURSU

890 zł / 10h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Twórz muzykę

i graj ją na żywo

Live Act Launchpad — nauka umiejętności DJ-skich niezbędnych do produkcji muzyki

Chcesz występować z własną muzyką, która porywa tłumy? Zapisz się na szkolenie Live Act Launchpad w formie stacjonarnej lub online! Kurs składa się między innymi z nauki obsługi launchpadów, integracji zewnętrznych instrumentów, lekcji tworzenia własnego materiału i układania przygotowanych klipów w cały utwór, a także grania przygotowanej muzyki na żywo.

Na szkoleniu budujemy utwór w pół-otwartej formie, czyli tak, żeby mieć kontrolę nad jego brzmieniem i strukturą w trakcie grania live actu. W trakcie pracy wykorzystujemy macro w Ableton Live, które zapewnia łatwy dostęp do istotnych parametrów utworu w czasie grania na żywo.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w toku indywidualnym. Uczestnicy w trakcie trwania kursu szkolenia otrzymują wszelkie pomoce i materiały, a na koniec certyfikat potwierdzający ukończenie Live Act Launchpad.

Zacznij tworzyć własną muzykę i rozpocznij naukę projektowania swoich wystąpień na żywo z użyciem launchpada! — weź udział w prowadzonym przez naszych instruktorów szkoleniu Live Act Launchpad. Chcesz dowiedzieć się więcej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Z czego składa się kurs?

Lunchpad i Ableton Live

Lekcje 1-2

Program Ableton Live nie tylko świetnie nadaje się do produkcji muzyki. Jest też niezwykle wygodny do modyfikacji muzyki, remiksowania i mash-upów. Jego „clip view” jest praktycznie stworzony do współpracy z launchpadami.

Tworzenie własnego materiału

Lekcje 3-5

Tworzymy zasób „klipów” czyli linii basowych, akordów oraz melodii z których będzie składał się utwór. Wykorzystujemy do tego zarówno kompozycje stworzone na zajęciach jak i pętle dostępne z sample packów.

Budowanie utworu

Lekcje 6-8

Za pomocą launchpada układamy przygotowane klipy w cały utwór. Dzięki takiemu podejściu mamy kontrolę nad strukturą kawałka pod naszymi palcami. Oprócz struktury ożywiamy utwór automatyzacją brzmień i efektów.

Granie utworu na żywo

Lekcje 9-10

Za pomocą launchpada tworzymy nową wersję utworu z wykorzystaniem zarówno materiału źródłowego jak i utworzonych przez nas dźwięków.

Dodatkowe korzyści

Wraz z końcem kursu otrzymujesz fizyczny certyfikat potwierdzający ukończenie szkoleń i pozyskane przez Ciebie umiejętności.

[fusion_builder_column type=”1_4″ type=”1_4″ layout=”1_4″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”space-around” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” background_image_id=”” type_medium=”1_2″ type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ spacing_left_medium=”” spacing_right_medium=”” spacing_left_small=”” spacing_right_small=”” spacing_left=”” spacing_right=”” margin_top_medium=”” margin_bottom_medium=”” margin_top_small=”” margin_bottom_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top_medium=”” padding_right_medium=”” padding_bottom_medium=”” padding_left_medium=”” padding_top_small=”” padding_right_small=”” padding_bottom_small=”” padding_left_small=”” padding_top=”20px” padding_right=”20px” padding_bottom=”20px” padding_left=”20px” hover_type=”none” border_sizes_top=”2px” border_sizes_right=”2px” border_sizes_bottom=”2px” border_sizes_left=”2px” border_color=”#fd7e0d” border_style=”solid” border_radius_top_left=”9″ border_radius_top_right=”9%2

Zapisy

Wszystkie zajęcia prowadzone są indywidualnie.
Po zapisaniu się na szkolenia, nasz instruktor skontaktuje się z Tobą i umówi się na dogodny dla Ciebie termin.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub umów się na Zajęcia próbne.

Wspieramy płatności w ratach.

baner payu platnosc ratalna