Produkcja Muzyki

INTENSYWNE WARSZTATY Z PRODUKCJI MUZYKI ELEKTRONICZNEJ

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Zacznij tworzyć

swoją muzykę

Produkcja muzyki kurs indywidualny

Jeśli chcesz zrozumieć, na czym polega tworzenie muzyki, i postawić pierwsze kroki w tym świecie, kurs produkcji muzycznej to coś dla Ciebie.

Tworzenie muzyki dubstep EDM, Techno, drum’n’bass i wielu innych

Autorski program kursu został opracowany tak, by był zrozumiały dla osób o różnym stopniu zaawansowania: świetnie nadaje się dla początkujących i doświadczonych muzyków. Indywidualny tryb nauczania sprawia, że nasi instruktorzy dopasowują moduły kursu pod wymagania i wiedzę uczniów. Znajomość teorii muzyki nie jest wymagana. Nauczysz się u nas podstaw potrzebnych do tworzenia muzyki z głową – skali, akordów i sposobów pisania kontrmelodii.

W czasie dwunastu godzin zajęć dowiesz się, czym naprawdę jest komponowanie muzyki elektronicznej z wykorzystaniem własnych linii basowych, akordów oraz melodii – nie będziemy tracić czasu na układanie utworów z gotowych pętli muzycznych. Nasz kurs przeznaczony jest dla miłośników różnych nurtów muzyki elektronicznej, bez względu na to, czy wolisz dubstep, ambient, drum’n’bass czy cokolwiek innego. Dowiesz się, jak wygląda proces pisania, kompozycji i aranżacji potrzebny do tworzenia muzyki. Razem z instruktorem utworzysz prosty kawałek w gatunku, który Cię najbardziej interesuje, poznając przy tym najważniejsze elementy składowe muzyki elektronicznej. Zwieńczeniem kursu produkcji muzycznej jest miks i nauka masteringu.

Nasze szkolenia prowadzimy w programie Ableton Live, dostosowanym zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych producentów, używanym przez największych producentów takich jak Deadmau5, Daft Punk, Skrillex, Kaskade, Knife Party, Madeon, Armin Van Buuren.

Nasze kursy z produkcji muzycznej prowadzimy także w trybie zdalnym, dzięki czemu możesz w nich uczestniczyć bez względu na to, gdzie przebywasz.

Zastanawiasz się, jak tworzyć dubstep, house czy drum’n’bas? Zapisz się na nasz kurs!

Zapisując się na szkolenie, będziesz pracował z programem wykorzystywanym przez największych producentów muzycznych. Oprócz tego, tworzenie muzyki w Ableton Live jest niezwykle intuicyjne, jest to też świetny program do masteringu muzyki.

Oferujemy indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu, dzięki czemu lekcje są bardziej efektywne. Kurs odbywa się w trybie online, więc nie musisz tracić czasu na dojazdy do studia.

Z czego składa się kurs?

Obsługa programu

Więcej...

Żeby tworzyć, trzeba mieć odpowiednie narzędzia. W czasie kursu poznasz program Ableton Live – świetny i intuicyjny DAW do tworzenia muzyki, standard dla najlepszych producentów. Nauczysz się jego najistotniejszych funkcji, niezbędnych do budowania własnych utworów.

Tworzenie własnych warstw

Więcej...

Poznasz podstawy teorii muzyki, dzięki którym będziesz umiał stworzyć perkusję, linię basową, akordy i melodię. Nauczysz się, jak tworzyć utwory, by ich poszczególne elementy ze sobą współgrały i tworzyły spójną całość.

Struktura

Więcej...

Kiedy już opanujesz tworzenie warstw utworu, pokażemy Ci, jak je rozwinąć do aranżu. Stworzymy intro, buildup, breakdown i outro tak, by budować w utworze napięcie.

Mix / Mastering

Więcej...

Po zamknięciu struktury przychodzi czas na postprodukcję. Pokażemy Ci, jak za pomocą procesu zwanego masteringiem sprawić, by utwór nadawał się do wydania na iTunes, Spotify i YouTube. Pomożemy Ci też pomyśleć nad strategią, jak najlepiej zbudować własną grupę odbiorców i jak wydać swoją muzykę w wytwórni.

Dodatkowe korzyści

Dlaczego warto wziąć udział w naszym kursie?

Od wielu lat szkolimy osoby, które dzięki pasji, zaangażowaniu i przekazanej przez nas wiedzy do dziś profesjonalnie tworzą muzykę lub pracują jako DJ’e na najważniejszych imprezach. Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje.
Oferujemy również zajęcia online. Zapraszamy do kontaktu!

Na początku szkolenia dostaniesz od nas komplet notatek zawierający najważniejsze informacje, które będziemy Ci przekazywać. W ten sposób w czasie lekcji możesz skupić się tylko i wyłącznie na słuchaniu!

Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy zaopiekują się Tobą od pierwszych godzin szkoleń. Dadzą Ci wiedzę, zdradzą tajemnice i wesprą Twoje profesjonalne działania.

Wszystkie nasze kursy są indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Nie musisz martwić się o opuszczone zajęcia albo o brak czasu na powtórki. Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej edukacji!

Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center, są indywidualne. Gdy tylko zapiszesz się na jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub umów się na Zajęcia próbne.

Wspieramy płatności w ratach.

baner payu platnosc ratalna

Znajdź nas na Facebooku
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image
DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.
DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ

DJ, producent skupiony na progressive house, EDM i big roomie. Organizator imprez klubowych. Założyciel Illuminate Radio. Wydaje muzykę głównie niezależnie, choć miał okazję gościć też w wytwórni Harmor. Do jego najwiekszych hitów należy między innymi Missing You zrealizowany z YouTuberem PrzemekBestGames.

Aston Low
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), w Sopocie (Czekolada), Gdańsku, Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club), w Białymstoku (Black Diamond), Szczecinie (Pinokio) , Łodzi (Broadway, Cabaret) czy Opolu (Discoplex A4). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image

DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Na bieżąco aktualizuje swój zapas najlepszej muzyki. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, cały czas podnosi swoje umiejętności. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.

DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ