Produkcja Muzyki

INTENSYWNE WARSZTATY Z PRODUKCJI MUZYKI ELEKTRONICZNEJ

CENA KURSU

990 zł / 12h zajęć

 KUP TERAZ

Zacznij tworzyć

swoją muzykę

Szkolenie zaprojektowaliśmy tak, żebyś po jego ukończeniu mógł tworzyć własną muzykę. Niezależnie od tego czy Twoim ulubionym gatunkiem jest progressive houseEDMtraptechnodubstep czy drum’n’bass, na kursie poznasz proces pisania, kompozycji i aranżacji potrzebny do tworzenia muzyki. Razem z instruktorem utworzysz prosty kawałek w gatunku, który cię najbardziej interesuje, poznając przy tym najważniejsze elementy składowe muzyki elektronicznej.

Szkolenie prowadzimy w programie Ableton Live. Jest to świetne oprogramowanie zarówno dla początkujących jak i doświadczonych producentów. Live jest używany między innymi przez: Deadmau5Daft PunkSkrillexKaskadeKnife PartyMadeonArmin Van Buuren.

Szkolenie podzieliliśmy na 4 etapy zaczynając od najprostszych pojęć dotyczących czym jest DAW i plug-iny aż po podstawowy miks i mastering zrobionego utworu.

Na zajęciach kładziemy nacisk na tworzenie muzyki z wykorzystaniem własnych linii basowych, akordów oraz melodii. Nie skupiamy się na układaniu utworów z gotowych pętli muzycznych, zamiast tego wolimy uczyć uczestników narzędzi muzycznych i technicznych, dzięki którym mogą realizować się w muzyce i tworzyć według własnej wizji, trzymając się przy tym konwenansów charakterystycznych dla danego gatunku muzyki.

 

Z czego składa się kurs?

Obsługa programu
Lekcje 1-3

Poznasz program Ableton Live. Świetny i intuicyjny DAW do tworzenia muzyki, będący już od lat standardem wśród wielu producentów. Nauczysz się najistotniejszych funkcji potrzebnych do budowania swoich utworów.

Tworzenie własnych warstw
Lekcje 4-6

Korzystając z podstaw teorii muzyki, które przyswoisz na szkoleniu, stworzymy perkusję, linię basową, akordy i melodię. Nauczysz się, w jaki sposób robić muzykę „z głową”, żeby poszczególne elementy ze sobą współpracowały i tworzyły razem spójną całość.

Struktura
Lekcje 7-9

Po utworzeniu dobrych warstw utworu, przychodzi czas na rozwinięcie ich do całego aranżu. Oprócz głównej części, stworzymy intro, buildup, breakdown i outro tak, by wszystkie następujące po sobie części budowały napięcie w utworze.

Mix / Mastering
Lekcje 10-12

Po zamknięciu struktury przychodzi czas na postprodukcję. Za pomocą procesu zwanego masteringiem zbliżamy utwór standardem brzmieniowym do wydania na iTunes, Spotify i YouTube. Tworzymy też strategię, jak budować swoją grupę odbiorców i wydać muzykę w wytwórni.

Dodatkowe korzyści

Wraz z końcem kursu otrzymujesz fizyczny certyfikat potwierdzający ukończenie szkoleń i pozyskane przez Ciebie umiejętności.

Nie musisz notować w trakcie zajęć. Materiały podsumowujące szkolenia dostajesz od nas.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w toku indywidualnym, więc nie musisz się obawiać że przegapisz zajęcia i zostaniesz w tyle z materiałem.

Zapisy

Wszystkie zajęcia prowadzone są indywidualnie.
Po zapisaniu się na szkolenia, nasz instruktor skontaktuje się z Tobą i umówi się na dogodny dla Ciebie termin.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zapisz się już teraz
banner odroczonej platnosci twisto
banner payu raty

Zapisy

Wszystkie zajęcia prowadzone są indywidualnie.
Po zapisaniu się na szkolenia, nasz instruktor skontaktuje się z Tobą i umówi się na dogodny dla Ciebie termin.

 

Zapisz się już teraz
Opinie o nas
5gwiazdek
Loading...
Collab z Absolwentami

  Obejrzyj proces i sprawdź efekty