Produkcja Muzyki

INTENSYWNE WARSZTATY Z PRODUKCJI MUZYKI ELEKTRONICZNEJ

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Zacznij tworzyć

swoją muzykę

Produkcja muzyki kurs indywidualny

Jeśli chcesz zrozumieć, na czym polega tworzenie muzyki, i postawić pierwsze kroki w tym świecie, kurs produkcji muzycznej to coś dla Ciebie.

Tworzenie muzyki dubstep EDM, Techno, drum’n’bass i wielu innych

Autorski program kursu został opracowany tak, by był zrozumiały dla osób o różnym stopniu zaawansowania: świetnie nadaje się dla początkujących i doświadczonych muzyków. Indywidualny tryb nauczania sprawia, że nasi instruktorzy dopasowują moduły kursu pod wymagania i wiedzę uczniów. Znajomość teorii muzyki nie jest wymagana. Nauczysz się u nas podstaw potrzebnych do tworzenia muzyki z głową – skali, akordów i sposobów pisania kontrmelodii.

W czasie dwunastu godzin zajęć dowiesz się, czym naprawdę jest komponowanie muzyki elektronicznej z wykorzystaniem własnych linii basowych, akordów oraz melodii – nie będziemy tracić czasu na układanie utworów z gotowych pętli muzycznych. Nasz kurs przeznaczony jest dla miłośników różnych nurtów muzyki elektronicznej, bez względu na to, czy wolisz dubstep, ambient, drum’n’bass czy cokolwiek innego. Dowiesz się, jak wygląda proces pisania, kompozycji i aranżacji potrzebny do tworzenia muzyki. Razem z instruktorem utworzysz prosty kawałek w gatunku, który Cię najbardziej interesuje, poznając przy tym najważniejsze elementy składowe muzyki elektronicznej. Zwieńczeniem kursu produkcji muzycznej jest miks i nauka masteringu.

Nasze szkolenia prowadzimy w programie Ableton Live, dostosowanym zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych producentów, używanym przez największych producentów takich jak Deadmau5, Daft Punk, Skrillex, Kaskade, Knife Party, Madeon, Armin Van Buuren.

Nasze kursy z produkcji muzycznej prowadzimy także w trybie zdalnym, dzięki czemu możesz w nich uczestniczyć bez względu na to, gdzie przebywasz.

Zastanawiasz się, jak tworzyć dubstep, house czy drum’n’bas? Zapisz się na nasz kurs!

Zapisując się na szkolenie, będziesz pracował z programem wykorzystywanym przez największych producentów muzycznych. Oprócz tego, tworzenie muzyki w Ableton Live jest niezwykle intuicyjne, jest to też świetny program do masteringu muzyki.

Oferujemy indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu, dzięki czemu lekcje są bardziej efektywne. Kurs odbywa się w trybie online, więc nie musisz tracić czasu na dojazdy do studia.

Z czego składa się kurs produkcji muzycznej?

Obsługa programu

Więcej...

Żeby tworzyć, trzeba mieć odpowiednie narzędzia. W czasie kursu poznasz program Ableton Live – świetny i intuicyjny DAW do tworzenia muzyki, standard dla najlepszych producentów. Nauczysz się jego najistotniejszych funkcji, niezbędnych do budowania własnych utworów.

Tworzenie własnych warstw

Więcej...

Poznasz podstawy teorii muzyki, dzięki którym będziesz umiał stworzyć perkusję, linię basową, akordy i melodię. Nauczysz się, jak tworzyć utwory, by ich poszczególne elementy ze sobą współgrały i tworzyły spójną całość.

Struktura

Więcej...

Kiedy już opanujesz tworzenie warstw utworu, pokażemy Ci, jak je rozwinąć do aranżu. Stworzymy intro, buildup, breakdown i outro tak, by budować w utworze napięcie.

Wstępny Mix / Mastering

Więcej...

Po zamknięciu struktury przychodzi czas na postprodukcję. Pokażemy Ci, jak za pomocą procesu zwanego masteringiem sprawić, by utwór nadawał się do wydania na iTunes, Spotify i YouTube. Pomożemy Ci też pomyśleć nad strategią, jak najlepiej zbudować własną grupę odbiorców i jak wydać swoją muzykę w wytwórni.

Zakończenie kursu Produkcji Muzyki

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Dodatkowe korzyści

Dlaczego warto wziąć udział w naszym kursie?

Od wielu lat szkolimy osoby, które dzięki pasji, zaangażowaniu i przekazanej przez nas wiedzy do dziś profesjonalnie tworzą muzykę lub pracują jako DJ’e na najważniejszych imprezach. Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje.
Oferujemy również zajęcia online. Zapraszamy do kontaktu!

Na początku szkolenia dostaniesz od nas komplet notatek zawierający najważniejsze informacje, które będziemy Ci przekazywać. W ten sposób w czasie lekcji możesz skupić się tylko i wyłącznie na słuchaniu!

Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy zaopiekują się Tobą od pierwszych godzin szkoleń. Dadzą Ci wiedzę, zdradzą tajemnice i wesprą Twoje profesjonalne działania.

Wszystkie nasze kursy są indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Nie musisz martwić się o opuszczone zajęcia albo o brak czasu na powtórki. Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej edukacji!

Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zakupisz jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor, na dane kontaktowe podane w zamówieniu i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Kurs produkcji muzyki – zacznij tworzyć już teraz swoją muzykę

Jeśli produkcja muzyki to coś, co naprawdę cię interesuje, nie zwlekaj! Z całą pewnością tworzenie muzyki to nie tylko profesjonalne zajęcie, ale i pewnego rodzaju pasja, która może wypełnić twoje życie. Jednak, aby móc to robić dobrze, potrzebny może okazać się tutaj odpowiedni kurs produkcji muzyki. Intensywne warsztaty z produkcji muzyki elektronicznej w Alfa DJ’s Center zawierają aż 12 godzin szkoleń! Jedną z największych zalet naszego kursu jest to, że jest on indywidualny, dlatego po zapisaniu się skontaktuje się z Tobą instruktor, z którym wspólnie ustalicie grafik, który będzie odpowiedni dla obu stron. Kurs ten możesz ukończyć w Warszawie lub, jeśli nie masz możliwości pojawienia się w stolicy, także online.

Kurs produkcji muzycznej – czego się można nauczyć

Każdy, kto zapisuje się na kurs produkcji muzycznej, z całą pewnością powinien również wiedzieć, czego może się podczas niego nauczyć. To właśnie te umiejętności wpływać będą na to, jak później poradzi sobie z tworzeniem własnej muzyki od podstaw. Przede wszystkim podczas tego szkolenia dowiesz się w jaki sposób tworzyć muzykę z głową, a pomoże Ci w tym wiedza z zakresu pisania kontrmelodii, rozpoznawania skali oraz akordów. Umiejętności te będą podstawą twojej wiedzy, która pomoże Ci rozwijać się i zacząć tworzyć swoją muzykę

Kurs tworzenia muzyki – jak przygotować ją do umieszczenia w popularnych serwisach

Kurs tworzenia muzyki pozwoli Ci również zdobyć wiedzę w zakresie umieszczania gotowych utworów na popularnych serwisach. Podczas kursu można dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować od A do Z utwór, przy wykorzystaniu techniki, jaką jest mastering. Ta technika odgrywa kluczową rolę w procesie tworzenia muzyki, ponieważ pozwala ona na przygotowanie utworu do zamieszczenia na jednym z popularnych serwisów, takich jak YouTube czy Spotify. Właśnie dlatego, każdy przyszły twórca, powinien jak najszybciej zapoznać się tą techniką i możliwościami jakie ona daje w późniejszej pracy nad muzyką. Oprócz tego przekazana zostanie również wiedza dotycząca wydawania utworów w wytwórni, co może przybliżyć Cię do marzenia, jakim jest zajmowanie się muzyką.

Produkcja muzyki kurs dla każdego pasjonata

Produkcja muzyki kurs to doskonała propozycja dla każdego pasjonata muzyki. Pomoże Ci lepiej zrozumieć na czym polega cały proces tworzenia muzyki, od pierwszych dźwięków, po mastering i publikacje utworu w sieci. Chcesz wejść do świata produkcji muzyki? Skorzystaj z naszego kursu!