Remix / Mashup

SZKOLENIE Z REMIKSOWANIA UTWORÓW

CENA KURSU

890 zł / 10h zajęć

 KUP TERAZ

Remiksuj

swoje ulubione utwory

Remix/Mashup to szkolenie skierowane dla tych, którzy chcą nauczyć się jak remiksować muzykę innych wykonawców. Na zajęciach wykorzystujemy do tego launchpad.

Formę, brzmienie oraz strukturę utworu da się zmienić. Szkolenie przyda Ci się, jeśli masz pomysły na zrobienie swoich wersji utworów, ale nie wiesz jeszcze jak.

W czasie zajęć dekonstruujemy utwory i poznajemy narzędzia w programie Ableton Live, za pomocą których możemy zmodyfikować utwór według swojej wizji. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu filtrów, equalizera oraz innych efektów wpływamy na brzmienie muzyki. Posługując się zaawansowaną edycją oraz samplerem budujemy utwór praktycznie od nowa, wykorzystując oryginał jako materiał źródłowy. Używając instrumentów dodajemy nowe dźwięki tak, by pasowały do siebie i były zgodne z bazowym utworem.

Dzięki nabytej wiedzy tworzymy także mash-upy z użyciem dwóch utworów.

 

Z czego składa się kurs?
Obsługa programu
Lekcje 1-2

Program Ableton Live nie tylko świetnie nadaje się do produkcji muzyki. Jest też niezwykle wygodny do modyfikacji muzyki, remiksowania i mash-upów.

Dekonstrukcja utworu
Lekcje 3-5

Wykorzystujemy poszczególne elementy utworu do zbudowania zestawu dźwięków dla siebie i przygotowujemy wygodny zestaw, z którego stworzymy remiks.

Własne dźwięki
Lekcje 6-8

Dodajemy własny wkład do remiksowanej muzyki. Przygotowujemy dźwięki, które dodamy do kompozycji. Poznając tonację utworu, dodajemy nuty, które dobrze pasują do oryginału.

Sampler i chopping
Lekcje 9-10

Za pomocą launchpada tworzymy nową wersję utworu z wykorzystaniem zarówno materiału źródłowego jak i naszych dźwięków.

Dodatkowe korzyści

Wraz z końcem kursu otrzymujesz fizyczny certyfikat potwierdzający ukończenie szkoleń i pozyskane przez Ciebie umiejętności.

Nie musisz notować w trakcie zajęć. Materiały podsumowujące szkolenia dostajesz od nas.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w toku indywidualnym, więc nie musisz się obawiać że przegapisz zajęcia i zostaniesz w tyle z materiałem.

Zapisy

Wszystkie zajęcia prowadzone są indywidualnie.
Po zapisaniu się na szkolenia, nasz instruktor skontaktuje się z Tobą i umówi się na dogodny dla Ciebie termin.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zapisz się już teraz
banner odroczonej platnosci twisto
banner payu raty
Opinie o nas
5gwiazdek
Loading...
Collab z Absolwentami

  Obejrzyj proces i sprawdź efekty