Remix / Mashup

SZKOLENIE Z REMIKSOWANIA UTWORÓW

CENA KURSU

890 zł / 10h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Remiksuj

swoje ulubione utwory

Remix/Mashup to szkolenie skierowane dla tych, którzy chcą nauczyć się jak remiksować muzykę innych wykonawców. Na zajęciach wykorzystujemy do tego launchpad.

Formę, brzmienie oraz strukturę utworu da się zmienić. Szkolenie przyda Ci się, jeśli masz pomysły na zrobienie swoich wersji utworów, ale nie wiesz jeszcze jak.

W czasie zajęć dekonstruujemy utwory i poznajemy narzędzia w programie Ableton Live, za pomocą których możemy zmodyfikować utwór według swojej wizji. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu filtrów, equalizera oraz innych efektów wpływamy na brzmienie muzyki. Posługując się zaawansowaną edycją oraz samplerem budujemy utwór praktycznie od nowa, wykorzystując oryginał jako materiał źródłowy. Używając instrumentów dodajemy nowe dźwięki tak, by pasowały do siebie i były zgodne z bazowym utworem.

Dzięki nabytej wiedzy tworzymy także mash-upy z użyciem dwóch utworów.

Z czego składa się kurs?

Obsługa programu

Więcej...

Program Ableton Live nie tylko świetnie nadaje się do produkcji muzyki. Jest też niezwykle wygodny do modyfikacji muzyki, remiksowania i mash-upów.

Dekonstrukcja utworu

Więcej...

Wykorzystujemy poszczególne elementy utworu do zbudowania zestawu dźwięków dla siebie i przygotowujemy wygodny zestaw, z którego stworzymy remiks.

Własne dźwięki

Więcej...

Dodajemy własny wkład do remiksowanej muzyki. Przygotowujemy dźwięki, które dodamy do kompozycji. Poznając tonację utworu, dodajemy nuty, które dobrze pasują do oryginału.

Sampler i chopping

Więcej...

Za pomocą launchpada tworzymy nową wersję utworu z wykorzystaniem zarówno materiału źródłowego jak i naszych dźwięków.

Dodatkowe korzyści

Wraz z końcem kursu otrzymujesz fizyczny certyfikat potwierdzający ukończenie szkoleń i pozyskane przez Ciebie umiejętności.

[fusion_builder_column type=”1_4″ type=”1_4″ layout=”1_4″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”space-around” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” background_image_id=”” type_medium=”1_2″ type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ spacing_left_medium=”” spacing_right_medium=”” spacing_left_small=”” spacing_right_small=”” spacing_left=”” spacing_right=”” margin_top_medium=”” margin_bottom_medium=”” margin_top_small=”” margin_bottom_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top_medium=”” padding_right_medium=”” padding_bottom_medium=”” padding_left_medium=”” padding_top_small=”” padding_right_small=”” padding_bottom_small=”” padding_left_small=”” padding_top=”20px” padding_right=”20px” padding_bottom=”20px” padding_left=”20px” hover_type=”none” border_sizes_top=”2px” border_sizes_right=”2px” border_sizes_bottom=”2px” border_sizes_left=”2px” border_color=”#fd7e0d” border_style=”solid” border_radius_top_left=”9″ border_radius_top_right=”9%2