Sound Design

SZKOLENIE Z TWORZENIA BRZMIEŃ NA INSTRUMENTACH ELEKTRONICZNYCH

CENA KURSU

990 zł / 12h zajęć

 KUP TERAZ

Twórz i modeluj

własne brzmienia w muzyce

Szkolenie mające na celu naukę tworzenia brzmień na elektronicznych instrumentach, zarówno na komputerowych plug-inach jak i zewnętrznych syntezatorach.

W trakcie zajęć poznajemy ogólną zasadę działania instrumentów elektronicznych. Takie podejście pozwala odnaleźć się w panelach nawet nieznanych nam dotąd instrumentów. Korzystając z tej wiedzy tworzymy różne brzmienia z zakresu muzyki elektronicznej. W ich skład wchodzą głębokie, głośne i jasne linie basowe zajmujące pierwsze miejsce w miksie. Eteryczne pady świetnie nadające się do podkładów i spokojniejszych utworów. Wykręcimy też ewoluujące leady oraz efekty, które wypełnią kompozycję.

Stworzone dźwięki znajdą miejsce w wielu różnych gatunkach muzyki, więc nieważne czy interesuje Cię trap, progressive house, trance, dubstep czy drum’n’bass, pomogą w zbudowaniu utworu. Na szkoleniu nauczysz się tworzyć duże, mocne brzmienia, które możesz bez problemu zastosować w swojej muzyce. Dźwięki, które tworzymy w czasie szkolenia mają na celu wpasowywać się dobrze w miks. Dbamy o to, by były charakterystyczne i dobrze słyszalne w kawałku.

Szkolenie prowadzimy w programie Ableton Live, choć nie skupiamy się na istotnych funkcjach DAWa samego w sobie. Pozyskaną na zajęciach wiedzę można bez przeszkód wykorzystać w dowolnym innym programie.

Z czego składa się kurs?

Obsługa instrumentów
Lekcje 1-3

Poznasz panele syntezatorów zarówno w formie komputerowych plug-inów jak i zewnętrznych instrumentów. Poznasz cel i funkcje wszystkich elementów potrzebnych do modelowania brzmienia.

Analogowe vs cyfrowe
Lekcje 4-6

Poznasz mocne i słabe strony zarówno instrumentów software’owych jak i zewnętrznych, analogowych. Nauczysz się kreatywnego workflowu i podejścia do obu typów instrumentów tak, by wykręcić z nich brzmienia do swoich utworów.

Modelowanie brzmień
Lekcje 7-9

W trakcie zajęć stworzymy 12 brzmień z zakresu muzyki elektronicznej. Da Ci to początkowy zestaw umiejętności, dzięki któremu będziesz mógł tworzyć szeroką gamę różnych dźwięków. Oczywiście po to, żeby wykorzystać je w swojej muzyce.

Efekty i szlif
Lekcje 1-3

Oprócz samego tworzenia brzmień, nauczysz się także obsługi kluczowych efektów niezbędnych do modelowania dźwięku. Kompresor, Delay, Equalizer, Distortion, Chorus/Flanger, Stereo Expander i inne.

Dodatkowe korzyści

Nie musisz poświęcać czasu na notowanie w trakcie zajęć. Materiały podsumowujące szkolenia dostajesz od nas.

Wraz z końcem kursu otrzymujesz fizyczny certyfikat potwierdzający ukończenie szkoleń i pozyskane przez Ciebie umiejętności.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w toku indywidualnym, więc nie musisz się obawiać, że przegapisz zajęcia i zostaniesz w tyle z materiałem.

Szkolenia odbywają się w studio wyposażonymy w niezbędny sprzęt i oprogramowanie potrzebne do prowadzenia zajęć pod kątem produkcji muzyki elektronicznej.

Zapisy

Wszystkie zajęcia prowadzone są indywidualnie.
Po zapisaniu się na szkolenia, nasz instruktor skontaktuje się z Tobą i umówi się na dogodny dla Ciebie termin.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zapisz się już teraz
banner odroczonej platnosci twisto
banner payu raty

Zapisy

Wszystkie zajęcia prowadzone są indywidualnie.
Po zapisaniu się na szkolenia, nasz instruktor skontaktuje się z Tobą i umówi się na dogodny dla Ciebie termin.

 

Zapisz się już teraz
Opinie o nas
5gwiazdek
Loading...
Collab z Absolwentami

  Obejrzyj proces i sprawdź efekty