Sound Design

SZKOLENIE Z TWORZENIA BRZMIEŃ NA INSTRUMENTACH ELEKTRONICZNYCH

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Twórz i modeluj

własne brzmienia w muzyce

Szkolenie mające na celu naukę tworzenia brzmień na elektronicznych instrumentach, zarówno na komputerowych plug-inach jak i zewnętrznych syntezatorach.

W trakcie zajęć poznajemy ogólną zasadę działania instrumentów elektronicznych. Takie podejście pozwala odnaleźć się w panelach nawet nieznanych nam dotąd instrumentów. Korzystając z tej wiedzy tworzymy różne brzmienia z zakresu muzyki elektronicznej. W ich skład wchodzą głębokie, głośne i jasne linie basowe zajmujące pierwsze miejsce w miksie. Eteryczne pady świetnie nadające się do podkładów i spokojniejszych utworów. Wykręcimy też ewoluujące leady oraz efekty, które wypełnią kompozycję.

Stworzone dźwięki znajdą miejsce w wielu różnych gatunkach muzyki, więc nieważne czy interesuje Cię trap, progressive house, trance, dubstep, techno czy drum’n’bass, pomogą w zbudowaniu utworu. Na szkoleniu nauczysz się tworzyć duże, mocne brzmienia, które możesz bez problemu zastosować w swojej muzyce. Dźwięki, które tworzymy w czasie szkolenia mają na celu wpasowywać się dobrze w miks. Dbamy o to, by były charakterystyczne i dobrze słyszalne w kawałku.

Szkolenie prowadzimy w programie Ableton Live, choć nie skupiamy się na istotnych funkcjach DAWa samego w sobie. Pozyskaną na zajęciach wiedzę można bez przeszkód wykorzystać w dowolnym innym programie.

Z czego składa się kurs?

Obsługa instrumentów

Więcej...

Poznasz panele syntezatorów zarówno w formie komputerowych plug-inów jak i zewnętrznych instrumentów. Poznasz cel i funkcje wszystkich elementów potrzebnych do modelowania brzmienia.

Analogowe vs cyfrowe

Więcej...

Poznasz mocne i słabe strony zarówno instrumentów software’owych jak i zewnętrznych, analogowych. Nauczysz się kreatywnego workflowu i podejścia do obu typów instrumentów tak, by wykręcić z nich brzmienia do swoich utworów.

Modelowanie brzmień

Więcej...

W trakcie zajęć stworzymy 12 brzmień z zakresu muzyki elektronicznej. Da Ci to początkowy zestaw umiejętności, dzięki któremu będziesz mógł tworzyć szeroką gamę różnych dźwięków. Oczywiście po to, żeby wykorzystać je w swojej muzyce.

Efekty i szlif

Więcej...

Oprócz samego tworzenia brzmień, nauczysz się także obsługi kluczowych efektów niezbędnych do modelowania dźwięku. Kompresor, Delay, Equalizer, Distortion, Chorus/Flanger, Stereo Expander i inne.

Zakończenie kursu Sound Design

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Dodatkowe korzyści

Nie musisz poświęcać czasu na notowanie w trakcie zajęć. Materiały podsumowujące szkolenia dostajesz od nas.

Wraz z końcem kursu otrzymujesz fizyczny certyfikat potwierdzający ukończenie szkoleń i pozyskane przez Ciebie umiejętności.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w toku indywidualnym, więc nie musisz się obawiać, że przegapisz zajęcia i zostaniesz w tyle z materiałem.

Szkolenia odbywają się w studio wyposażonymy w niezbędny sprzęt i oprogramowanie potrzebne do prowadzenia zajęć pod kątem produkcji muzyki elektronicznej.

Jak zapisać się na szkolenie?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zapiszesz się na jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub umów się na Zajęcia próbne.

Wspieramy płatności w ratach.

baner payu platnosc ratalna

Znajdź nas na Facebooku
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image
DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.
DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ

DJ, producent skupiony na progressive house, EDM i big roomie. Organizator imprez klubowych. Założyciel Illuminate Radio. Wydaje muzykę głównie niezależnie, choć miał okazję gościć też w wytwórni Harmor. Do jego najwiekszych hitów należy między innymi Missing You zrealizowany z YouTuberem PrzemekBestGames.

Aston Low
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), w Sopocie (Czekolada), Gdańsku, Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club), w Białymstoku (Black Diamond), Szczecinie (Pinokio) , Łodzi (Broadway, Cabaret) czy Opolu (Discoplex A4). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image

DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Na bieżąco aktualizuje swój zapas najlepszej muzyki. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, cały czas podnosi swoje umiejętności. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.

DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ