News

Wtorkowe live streamy DJ-skie

Serdecznie zapraszamy na live stream z udziałem naszych absolwentów, którzy chcą sprawdzić się za deckami na żywo. W każdy wtorek o 19:00 prezentujemy umiejętności DJ-ów, którzy ukończyli szkolenia w Alfa DJ’s Center, prezentujących swoje ulubione numery i najsmakowitsze kąski. Streamy dostępne są na naszym Facebooku.

Przed rozpoczęciem setu DJ-skiego prowadzimy masterclass odnoszący się do wybranego aspektu DJ-ingu. Prezentujemy tam wskazówki dla początkujących, podstawowe techniki, obsługę sprzętu i wprowadzamy inne pojęcia przydatne dla osób zaczynających swoją podróż z DJ-ką. W niedalekiej przyszłości planujemy też przekazywać Wam wiedzę o tym jak połączyć DJ-kę z produkcją, zaczynając od Mash-upów i remiksowania muzyki na żywo.

Streamy prowadzone są przede wszystkim dla Was. Być może jest jakaś rzecz w DJ-ce która, stanowi dla Ciebie szczególne wyzwanie? Może trudno Ci znaleźć wiedzę na ten temat w internecie? Jeśli masz dla nas jakieś sugestie albo chciałbyś żebyśmy poruszyli jakiś konkretny temat, napisz do nas na biuro@adjc.pl, spróbujemy uwzględnić twoją prośbę na najbliższym streamie.

Dziękujemy Wam za dotychczasowe zainteresowanie live streamami. Rozpiera nas duma gdy widzimy naszych absolwentów dających czadu za deckami i mamy nadzieję, że Wy też kiedyś do nich dołączycie.

Related posts

Zmieniamy się na lepsze

TS

Weekendowy Kurs DJ-ski w Słupsku – zapisy do jutra!

DJ Rudix

Leave a Comment