Zaawansowany kurs miksowania

TS

Zaawansowany kurs miksowania obejmuje 10 godzin szkolenia oraz 5 godzin do wykorzystania w DJ Siłowni. Skierowany jest do osób, które poznały już podstawy miksowania i chcą wkroczyć na następny poziom w świecie Dj-skim.

Na szkoleniu nauczysz się jak używać efektów, dzięki czemu rozbudujesz zasób technik Dj-skich, co pozwoli grać jeszcze bardziej spektakularne sety. Nauczysz się, jak wykorzystywać pętle, które dadzą Ci większą kontrolę nad twoją muzyką. Dowiesz się, w jaki sposób wykorzystać na swoją korzyść różne style muzyczne, jak je łączyć i tworzyć coś nowego i niepowtarzalnego w czasie rzeczywistym.

Nowe umiejętności pozwolą lepiej dostosować set do potrzeb imprezy, a także dadzą swobodę remiksowania lub mash-up’u ulubionych utworów w secie.

Jeśli chcesz poznać korzenie Dj-ki, nauczymy cię grać z winylowych płyt – jest to wspaniałe doświadczenie i paradoksalnie, nowe spojrzenie w świecie Dj-skiego software’u i auto-sync’u.

Pod naszym okiem nagrasz również set, który może służyć za portfolio do Twojej przyszłej pracy.

Jeśli poszukujesz nowych umiejętności, o które chciałbyś powiększyć swój dotychczasowy arsenał, ten kurs jest właśnie dla ciebie!

Zaawansowany kurs miksowania jest także częścią programu Dla Pro dla DJ’ów pragnących postawić następny krok w swojej karierze i myślących o rozpoczęciu produkcji muzyki.

Program:

  • 1h – Zawansowane miksowanie – efekty i sztuczki
  • 2h-3h – Ćwiczenie miksowania
  • 4h – Jak nagrywać sety
  • 5h-6h – Nagranie własnego seta
  • 7h-10h – Dalsze ćwiczenia zaawansowanego miksowania lub – dla chętnych – omówienie gramofonu, ustawianie tempa i miksowanie z płyt winylowych

Cena: 700 zł

Czas trwania: 10 godzin

Miejsce: PiwPaw, Mazowiecka 9 Warszawa

Terminy: Indywidualne. Nasz instruktor skontaktuje się z Tobą po otrzymaniu zgłoszenia.


Kliknij i zapisz się na szkolenie