Kurs DJ Warszawa

SZKOLENIE DJ DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW W WARSZAWIE

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Naucz się DJ-ki
w Warszawie!

od podstaw

Kurs DJ w Warszawie dla początkujących

Jeśli chcesz rozpocząć naukę DJ-ingu, kurs DJ dla początkujących to idealny start! Pozwoli Ci na pogłębienie Twojej pasji do muzyki klubowej i postawienie pierwszych kroków w świecie DJ-ów. A może stanie się początkiem profesjonalnej kariery?

W Alfa DJ’s Center uczymy miksować muzykę!

Organizujemy kursy DJ-skie, obejmujące zarówno praktykę, jak i teorię DJ-ingu. Każdy nasz uczeń traktowany jest indywidualnie, a lekcje przygotowywane są tak, by odpowiadały jego oczekiwaniom i umiejętnościom. Kurs DJ dla początkujących to dwanaście godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, wszystko pod okiem doświadczonego edukatora. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Instruktor Kurs DJ Warszawa

GARSIJA

GARSIJA

Przemek Kanarek

Przemek Kanarek

Jedna z twarzy warszawskiej sceny techno, znany szeroko nie tylko w undergroundzie, ale i też strikte komercyjnych miejscach. Współtworzył cykl Od:nowa oraz wspierał projekty Wizja Lokalna i The Blue Oyster w warszawskim klubie Luzztro. W tym samym czasie był aktywnym rezydentem Lekko Techno. Został wyróżniony w kilku konkursach organizowanych przez Instytut, takich jak Parts of Life Paul Kalkbrenner czy Sadzimy Techno Las.

Szkolenie ukończysz w trybie indywidualnym, w klubie Kultura Wysoka pracując na sprzęcie instruktora lub swoim, zależnie od Twoich preferencji.

Składowe podstawowego kursu DJ w Alfa DJ’s Center w Warszawie

Indywidualny kurs DJ — oferta dla osób początkujących

Szkolenie zostało opracowane w taki sposób, aby jego uczestnik poznał teorię miksowania muzyki, jak również wykorzystał ją w praktyce. Podczas kursu uczymy obsługi sprzętu, a także wprowadzamy w świat klubowego DJ-ingu. Jeśli więc marzysz o nauce z doświadczonym instruktorem, weź udział w kursie DJ dla początkujących już teraz!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Sprzęt

Więcej...

Nie ma DJ-a bez sprzętu, dlatego od razu pokażemy Ci działanie i funkcje konsolety, miksera i playerów DJ-skich. Gdy poczujesz się z nimi komfortowo, zaczniesz używać ich, grając swoje sety.

Teoria

Więcej...

Aby pewnie poruszać się w DJ-skim świecie, potrzebna jest odrobina teorii. Poznasz techniki niezbędne DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia, a także strukturę rytmiczną utworów. Taka porcja wiedzy pozwoli Ci gładko przechodzić między utworami w miksie.

Praktyka

Więcej...

Praktyka czyni mistrza, więc od razu zabierzesz się do działania. Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak zastosować teorię w miksowaniu, i dadzą masę praktycznych porad, które pomogą Ci budować i prowadzić DJ-ski set.

Rynek

Więcej...

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Podpowiemy, jak szukać pracy, w jaki sposób napisać skuteczne CV i zasugerujemy, co tak naprawdę liczy się dla przyszłych pracodawców. Porozmawiamy też o kwestiach prawnych grania w miejscach publicznych i zdradzimy, skąd czerpać muzykę do takich celów.

Zakończenie kursu DJ Warszawa

Po ukończeniu indywidualnego kursu DJ dla początkujących otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Co jeszcze zyskasz?
Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN12h
 • ✔️ DJ’ing od podstaw
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Podręcznik kariery DJ-a
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Express Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Skondensowany program
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Po zakupie szkolenia, w ciągu 48h skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor na dane kontaktowe podane w zamówieniu i ustali z Tobą grafik szkoleń.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Kurs DJ Warszawa – dla początkujących

W całym kraju stale rośnie zainteresowanie muzyką elektroniczną. Coraz więcej osób idzie o krok dalej i chce samemu ją grać ją tak, aby była ona przyjemna w odsłuchu dla znajomych, rodziny oraz szerszej publiczności. Największe miasto w Polsce to zdecydowanie dobre miejsce, aby postawić swoje pierwsze kroki w tym celu i rozpocząć kurs DJ. Warszawa to przecież miasto pełne rozmaitych wydarzeń kulturalnych i artystycznych, podczas których muzyka stanowi naprawdę kluczowy aspekt. Nie da się ukryć, że droga profesjonalnego DJa nie jest prosta. Żeby w ogóle na nią wejść, potrzeba dużej dawki wiedzy oraz odpowiedniego podejścia. Z naszej strony możesz liczyć na obydwie te kwestie. Dostaniesz od nas zarówno sporo teorii, którą potem dzięki poznawaniu sprzętu będziesz w stanie bez problemów wykorzystać w praktyce. Na koniec każdego kursu otrzymasz certyfikat, który może otworzyć wiele drzwi do Twoich dalszych kroków w karierze.

Kurs DJ – Warszawa i nie tylko!

Ostatnie kilka lat pokazało nam, jak wiele rzeczy możemy stworzyć wyłącznie w naszej przestrzeni domowego. Ponad dwa lata pandemii otworzyły nam oczy i sprawiły, że staliśmy się jeszcze bardziej kreatywni. To samo tyczy się, jeżeli chodzi przygotowany dla Was kurs DJ. Warszawa jest jedną z lokalizacji, w której możecie mieć zajęcia. Z drugiej jednak strony mnóstwo osób nie jest w stanie dotrzeć na szkolenie ze względu na zbyt daleką odległość. Właśnie z tego powodu mamy dla Was rozwiązanie w postaci szansy na uczestnictwie w zajęciach w formie online. Szczególnie w pierwszych miesiącach pandemii widać było wyraźnie, jak wielu twórców wykorzystywało social media oraz platformy streamingowe do udostępniania swojej muzyki odbiorcom.

Szkolenie DJ Warszawa – czego możecie się spodziewać?

Każdy twórca musiał kiedyś przejść szkolenie DJ. Warszawa aż się roi od osób, które dzisiaj zarabiają bardzo godziwe pieniądze dzięki swoim występom dla szerszej publiczności. Zanim jednak to nastąpi, przygotujemy Was pod kątem teoretycznym. Jednocześnie zapoznamy Was z wymaganiami sprzętowymi, które musicie poznać przed stworzeniem swoich pierwszych setów. Dalej przejdziemy do tego, co najprzyjemniejsze – praktyki. W jej ramach poznacie sposoby na stworzenie płynnych przejść tracków poprzez mieszanie styli oraz ich właściwy dobór. Doświadczeni instruktorzy nie tylko pokażą Tobie najważniejsze rzeczy za konsoletą. Zwracamy także uwagę na wejście na rynek i damy Wam trochę porad odnośnie stworzenia odpowiedniego CV i pierwszych kroków grania przed publiką.