Kurs DJ Białystok

SZKOLENIE DJ DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW W BIAŁYMSTOKU

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Naucz się DJ-ki
w Białymstoku!

od podstaw

Kurs DJ w Białymstoku dla początkujących

Jeśli chcesz rozpocząć naukę DJ-ingu, kurs DJ dla początkujących to idealny start! Pozwoli Ci na pogłębienie Twojej pasji do muzyki klubowej i postawienie pierwszych kroków w świecie DJ-ów. A może stanie się początkiem profesjonalnej kariery?

W Alfa DJ’s Center uczymy miksować muzykę!

Organizujemy kursy DJ-skie, obejmujące zarówno praktykę, jak i teorię DJ-ingu. Każdy nasz uczeń traktowany jest indywidualnie, a lekcje przygotowywane są tak, by odpowiadały jego oczekiwaniom i umiejętnościom. Kurs DJ dla początkujących to dwanaście godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, wszystko pod okiem doświadczonego edukatora. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Instruktor Kurs DJ Białystok

VEROSSI

VEROSSI

Rafał Radziszewski

Rafał Radziszewski

Rezydent dwóch najpopularniejszych miejsc w Białymstoku – Klub Gwint i Strefa Młynowa. Ponad 10 lat doświadczenia pozwoliło mu na występy w 7 krajach, między innymi w Chorwacji (dwukrotnie Ultra Europe), Indiach, Holandii, Hiszpanii. Półfinalista Mistrzostw Polski DJ 2021/2022.

Szkolenie ukończysz w trybie indywidualnym, w klubie Gwint (Zwierzyniecka 10 Białystok), pracując na sprzęcie instruktora lub swoim, zależnie od Twoich preferencji.

Składowe podstawowego kursu DJ w Alfa DJ’s Center w Białymstoku

Indywidualny kurs DJ — oferta dla osób początkujących

Szkolenie zostało opracowane w taki sposób, aby jego uczestnik poznał teorię miksowania muzyki, jak również wykorzystał ją w praktyce. Podczas kursu uczymy obsługi sprzętu, a także wprowadzamy w świat klubowego DJ-ingu. Jeśli więc marzysz o nauce z doświadczonym instruktorem, weź udział w kursie DJ dla początkujących już teraz!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Sprzęt

Więcej...

Nie ma DJ-a bez sprzętu, dlatego od razu pokażemy Ci działanie i funkcje konsolety, miksera i playerów DJ-skich. Gdy poczujesz się z nimi komfortowo, zaczniesz używać ich, grając swoje sety.

Teoria

Więcej...

Aby pewnie poruszać się w DJ-skim świecie, potrzebna jest odrobina teorii. Poznasz techniki niezbędne DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia, a także strukturę rytmiczną utworów. Taka porcja wiedzy pozwoli Ci gładko przechodzić między utworami w miksie.

Praktyka

Więcej...

Praktyka czyni mistrza, więc od razu zabierzesz się do działania. Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak zastosować teorię w miksowaniu, i dadzą masę praktycznych porad, które pomogą Ci budować i prowadzić DJ-ski set.

Rynek

Więcej...

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Podpowiemy, jak szukać pracy, w jaki sposób napisać skuteczne CV i zasugerujemy, co tak naprawdę liczy się dla przyszłych pracodawców. Porozmawiamy też o kwestiach prawnych grania w miejscach publicznych i zdradzimy, skąd czerpać muzykę do takich celów.

Zakończenie kursu DJ Białystok

Po ukończeniu indywidualnego kursu DJ dla początkujących otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Co jeszcze zyskasz?
Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN12h
 • ✔️ DJ’ing od podstaw
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Podręcznik kariery DJ-a
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Express Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Skondensowany program
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zakupisz jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor, na dane kontaktowe podane w zamówieniu i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Kurs DJ Białystok dla początkujących

Uwielbiasz muzykę i nie wyobrażasz sobie, żeby mogło jej w Twoim życiu kiedykolwiek zabraknąć? Co więcej, widzisz siebie w roli DJ-a, który potrafi muzyką poruszyć tłumy? Jeśli nie bardzo wiesz, od czego zacząć, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Kurs DJ Białystok idealnie sprawdzi się dla osób początkujących, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę jako DJ. Damy Ci solidną dawkę teoretycznej wiedzy oraz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci wkroczyć w świat DJ-ów. Kończąc kurs DJ w Białymstoku, poczujesz się pewnie, znając podstawowe oraz kluczowe zagadnienia z branży i dzięki temu będziesz mógł rozwijać swoją muzyczną karierę.

Białystok kurs DJ z certyfikatem

Szkolenia, które prowadzimy, kończą się dla każdego uczestnika certyfikatem potwierdzającym zdobycie nowych umiejętności. Decydując się na Białystok kurs DJ to pewność, że przekazywana przez nas wiedza jest wartościowa, ponieważ kursy zatwierdzane są przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych. Naszym celem jest przekazanie Ci kluczowych zagadnień z zakresu miksowania muzyki nie tylko w teorii, ale również w praktyce. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie praktyczne umiejętności najbardziej przydadzą się w tej branży. Możesz na nas liczyć, ponieważ jesteśmy profesjonalistami i mamy doświadczenie w tej kwestii.

Szkolenie DJ Białystok – tutaj najlepiej zacząć

Wybierając szkolenie DJ Białystok, otrzymasz wiedzę, która pomoże Ci rozpocząć muzyczną karierę. Zależy nam, aby maksymalnie skupić się na spełnieniu Twoich oczekiwań, dlatego zajęcia są indywidualne. Poświęcimy Ci czas na przedyskutowanie ważnych tematów i pochylenie się nad sprawami, które tego wymagają. Przeszkolimy Cię z działania profesjonalnego sprzętu oraz przekażemy podstawową i niezbędną wiedzę. Wiemy, jak ważna jest praktyka nowo zdobytych umiejętności i o nią również zadbamy podczas szkolenia.

Kurs DJ w Białymstoku – odpowiednie miejsce dla Ciebie

Wybierz pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, a my przekażemy Ci potrzebną wiedzę, dzięki której rozpoczniesz swoją przygodę jako DJ. Jeśli zależy Ci na indywidualnym podejściu i szkoleniu przez profesjonalistów, to kurs DJ w Białymstoku jest właśnie dla Ciebie! Szanujemy Twój czas, dlatego forma kursu przygotowana jest w taki sposób, aby móc Ci przekazać jak najwięcej wartościowej wiedzy. Ponadto, z racji tego, że szkolenie jest indywidualne, możesz wybrać dogodny termin. Wszystkie szczegóły ustalisz z przydzielonym do Ciebie instruktorem. Jedyne czego potrzebujesz to chęci do nauki, a my zajmiemy się resztą.