Kurs DJ Kraków

SZKOLENIE DJ DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW W KRAKOWIE

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Naucz się DJ-ki
w Krakowie!

od podstaw

Kurs DJ w Krakowie dla początkujących

Jeśli chcesz rozpocząć naukę DJ-ingu, kurs DJ dla początkujących to idealny start! Pozwoli Ci na pogłębienie Twojej pasji do muzyki klubowej i postawienie pierwszych kroków w świecie DJ-ów. A może stanie się początkiem profesjonalnej kariery?

W Alfa DJ’s Center uczymy miksować muzykę!

Organizujemy kursy DJ-skie, obejmujące zarówno praktykę, jak i teorię DJ-ingu. Każdy nasz uczeń traktowany jest indywidualnie, a lekcje przygotowywane są tak, by odpowiadały jego oczekiwaniom i umiejętnościom. Kurs DJ dla początkujących to dwanaście godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, wszystko pod okiem doświadczonego edukatora. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Intruktor Kurs DJ Kraków

BIŁEK

BIŁEK

Konrad Rakoczy

Konrad Rakoczy

Od ponad 15 lat realizuje swoją pasję związaną z muzyką. Założyciel projektu Party HARD. Jako DJ miał sposobność pracować w większości klubów na terenie Podkarpacia i Małopolski w tym Shakers Kraków, Kwadrat Kraków, Infinity Nowy Sącz, Cacao Sanok, Igloo Grodzisko Dolne.

Szkolenie ukończysz w trybie indywidualnym, w lokalu Alfa DJ’s Center (Bronowicka 63, Karków) na sprzęcie instruktora lub swoim, zależnie od Twoich preferencji.

Składowe podstawowego kursu DJ w Alfa DJ’s Center w Krakowie

Indywidualny kurs DJ — oferta dla osób początkujących

Szkolenie zostało opracowane w taki sposób, aby jego uczestnik poznał teorię miksowania muzyki, jak również wykorzystał ją w praktyce. Podczas kursu uczymy obsługi sprzętu, a także wprowadzamy w świat klubowego DJ-ingu. Jeśli więc marzysz o nauce z doświadczonym instruktorem, weź udział w kursie DJ dla początkujących już teraz!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Sprzęt

Więcej...

Nie ma DJ-a bez sprzętu, dlatego od razu pokażemy Ci działanie i funkcje konsolety, miksera i playerów DJ-skich. Gdy poczujesz się z nimi komfortowo, zaczniesz używać ich, grając swoje sety.

Teoria

Więcej...

Aby pewnie poruszać się w DJ-skim świecie, potrzebna jest odrobina teorii. Poznasz techniki niezbędne DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia, a także strukturę rytmiczną utworów. Taka porcja wiedzy pozwoli Ci gładko przechodzić między utworami w miksie.

Praktyka

Więcej...

Praktyka czyni mistrza, więc od razu zabierzesz się do działania. Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak zastosować teorię w miksowaniu, i dadzą masę praktycznych porad, które pomogą Ci budować i prowadzić DJ-ski set.

Rynek

Więcej...

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Podpowiemy, jak szukać pracy, w jaki sposób napisać skuteczne CV i zasugerujemy, co tak naprawdę liczy się dla przyszłych pracodawców. Porozmawiamy też o kwestiach prawnych grania w miejscach publicznych i zdradzimy, skąd czerpać muzykę do takich celów.

Zakończenie kursu DJ Krakowie

Po ukończeniu indywidualnego kursu DJ dla początkujących otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Co jeszcze zyskasz?
Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN12h
 • ✔️ DJ’ing od podstaw
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Podręcznik kariery DJ-a
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Express Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Skondensowany program
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zakupisz jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor, na dane kontaktowe podane w zamówieniu i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Kurs DJ – Kraków i nie tylko

Pandemia oraz zamykane kluby wyznaczyły nam nowe trendy w funkcjonowaniu na rynku muzycznym. Coraz częściej twórcy dodawali do swojego arsenału media społecznościowe oraz inne narzędzia do streamingu. Dzięki temu docierali oni do bardzo dużej grupy odbiorców bez wychodzenia z domu. Skoro pojęcie pracy zdalnej przyjęło się także w tej branży, to dlaczego z tego nie skorzystać? Oferujemy Wam w pełni profesjonalny kurs DJ. Kraków to tylko jedna z możliwych lokalizacji, ponieważ bardzo duża część zajęć może odbywać się online. To ukłon nie tylko dla tych, którzy cały czas mają obiekcje co do funkcjonowania poza domem. Przede wszystkim wyciągamy rękę do takich osób, które nie mieszkają na co dzień w większej aglomeracji, a chciałyby nauczyć się miksować muzykę. Ten zawód cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim w zachodniej części Europy.

Szkolenie DJ Kraków – co w nim znajdziemy?

Teoria wymieszana z praktyką to coś, co zapewnia Wam przygotowane przez nas szkolenie DJ. Kraków to miasto, w których zdecydowanie nie brakuje zainteresowania na osoby umiejące tworzyć i miksować muzykę. Szczególnie latem stolica Małopolski tętni życiem podczas festiwali czy nocnych imprez klubowych. Dlatego właśnie przygotowujemy Was pod wieloma kątami. Na początku poznacie funkcjonowanie sprzętu. Konsoleta oraz miksery nie będą miały dla Ciebie tajemnic, podobnie jak specjalnie przystosowane playery DJ-skie. Dalej niezbędne będzie poznanie kilku teoretycznych zasad, bez których nie będziesz w stanie swobodnie poruszać się w tym świecie. Wreszcie najprzyjemniejsza część kursu – praktyka. Połączenie wiedzy na temat sprzętu oraz teoretycznych wskazówek naszych doświadczonych ekspertów pozwoli Ci stworzyć pierwsze sety.

Kurs DJ Kraków – dla początkujących

Jakie miejsce jest najlepsze na pierwszy krok, którym jest kurs DJ? Kraków dla początkujących jest idealny – otwarta społeczność z całego świata i ciekawość nowych wrażeń to świetne miejsce do rozwoju. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nawet z umiejętnościami po naszym szkoleniu znalezienie stałego zatrudnienia w branży lub zleceń nie jest takie proste. Dlatego właśnie otrzymasz od nas certyfikat, otwierający wiele drzwi do stawiania kolejnych kroków. Nie zapominamy również o wsparciu merytorycznym. Podpowiemy Tobie, w jaki sposób przygotować idealne CV i na co zwrócić uwagę, aby wzbudzić zainteresowanie Twojego przyszłego pracodawcy. Dodatkowo dowiesz się, w jaki sposób tworzyć muzykę bez naruszania praw autorskich.