Kurs DJ Słupsk

SZKOLENIE DJ DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW W POZNANIU

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Naucz się DJ-ki
w Słupsku!

od podstaw

Kurs DJ w Słupsku dla początkujących

Jeśli chcesz rozpocząć naukę DJ-ingu, kurs DJ dla początkujących to idealny start! Pozwoli Ci na pogłębienie Twojej pasji do muzyki klubowej i postawienie pierwszych kroków w świecie DJ-ów. A może stanie się początkiem profesjonalnej kariery?

W Alfa DJ’s Center uczymy miksować muzykę!

Organizujemy kursy DJ-skie, obejmujące zarówno praktykę, jak i teorię DJ-ingu. Każdy nasz uczeń traktowany jest indywidualnie, a lekcje przygotowywane są tak, by odpowiadały jego oczekiwaniom i umiejętnościom. Kurs DJ dla początkujących to dwanaście godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, wszystko pod okiem doświadczonego edukatora. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Zapisz się teraz!

Twój instruktor

Szkolenie ukończysz w trybie indywidualnym, w profesjonalnej przestrzeni instruktora pracując na sprzęcie instruktora lub swoim, zależnie od Twoich preferencji.

Paul Cartwright

Paul Cartwright

Paweł Kołodziej

Paweł Kołodziej

DJ i Producent wydawany między innymi przez wytwórnie DMAX RecordingsSundance RecordingsSensual Bliss Recordings. Oprócz działalności artystycznej, organizator cyklicznych imprez trance’owych Escape Reality na pomorzu na których występowali między między innymi Matt BukowskiArctic Moon oraz Indecent Noise.

Zapisz się teraz!

Składowe podstawowego kursu DJ w Alfa DJ’s Center w Słupsku

Indywidualny kurs DJ — oferta dla osób początkujących

Szkolenie zostało opracowane w taki sposób, aby jego uczestnik poznał teorię miksowania muzyki, jak również wykorzystał ją w praktyce. Podczas kursu uczymy obsługi sprzętu, a także wprowadzamy w świat klubowego DJ-ingu. Jeśli więc marzysz o nauce z doświadczonym instruktorem, weź udział w kursie DJ dla początkujących już teraz!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Sprzęt

Więcej...

Nie ma DJ-a bez sprzętu, dlatego od razu pokażemy Ci działanie i funkcje konsolety, miksera i playerów DJ-skich. Gdy poczujesz się z nimi komfortowo, zaczniesz używać ich, grając swoje sety.

Teoria

Więcej...

Aby pewnie poruszać się w DJ-skim świecie, potrzebna jest odrobina teorii. Poznasz techniki niezbędne DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia, a także strukturę rytmiczną utworów. Taka porcja wiedzy pozwoli Ci gładko przechodzić między utworami w miksie.

Praktyka

Więcej...

Praktyka czyni mistrza, więc od razu zabierzesz się do działania. Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak zastosować teorię w miksowaniu, i dadzą masę praktycznych porad, które pomogą Ci budować i prowadzić DJ-ski set.

Rynek

Więcej...

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Podpowiemy, jak szukać pracy, w jaki sposób napisać skuteczne CV i zasugerujemy, co tak naprawdę liczy się dla przyszłych pracodawców. Porozmawiamy też o kwestiach prawnych grania w miejscach publicznych i zdradzimy, skąd czerpać muzykę do takich celów.

Zakończenie kursu DJ Słupsk

Po ukończeniu indywidualnego kursu DJ dla początkujących otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Co jeszcze zyskasz?

Na początku szkolenia dostaniesz od nas komplet notatek, zawierający najważniejsze informacje, które będziemy Ci przekazywać. W ten sposób w czasie lekcji możesz skupić się tylko i wyłącznie na słuchaniu!

Jeśli nie masz własnego sprzętu DJ-skiego, a po zakończeniu naszego kursu dla początkujących chciałbyś go nabyć, mamy dla Ciebie super ofertę na kontroler
Naszym partnerem jest sklep LFX.

Wszystkie nasze kursy są indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Nie musisz martwić się o opuszczone zajęcia albo o brak czasu na powtórki. Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej edukacji!

Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN6h teoria + 6h praktyka
  • ✔️ DJ’ing od podstaw
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN4h teoria + 4h praktyka
  • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia

Express Kurs DJ

690PLN6h teoria + 2h praktyka
  • ✔️ Skondensowany program
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zapiszesz się na jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub umów się na Zajęcia próbne.

Zapisz się teraz!

Wspieramy płatności w ratach.

Znajdź nas na Facebooku
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image
DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.
DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ

DJ, producent skupiony na progressive house, EDM i big roomie. Organizator imprez klubowych. Założyciel Illuminate Radio. Wydaje muzykę głównie niezależnie, choć miał okazję gościć też w wytwórni Harmor. Do jego najwiekszych hitów należy między innymi Missing You zrealizowany z YouTuberem PrzemekBestGames.

Aston Low
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), w Sopocie (Czekolada), Gdańsku, Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club), w Białymstoku (Black Diamond), Szczecinie (Pinokio) , Łodzi (Broadway, Cabaret) czy Opolu (Discoplex A4). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image

DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Na bieżąco aktualizuje swój zapas najlepszej muzyki. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, cały czas podnosi swoje umiejętności. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.

DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ

Kurs DJ Słupsk – dla początkujących

Wakacyjny okres to idealny czas na to, aby rozpocząć nasz kurs DJ. Słupsk dla początkujących będzie doskonałym miejscem – bliskość morza pozwala na chwycenie wielu ciekawych ofert sezonowej pracy lub jednorazowych zleceń. W trakcie takiego szkolenia poznasz wszystkie niezbędne podstawy, które powinien znać każdy spec za konsoletą. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystko, czego będziesz potrzebować. Każde szkolenie jest indywidualne, dlatego w żadnym stopniu nie musisz się przejmować zaległościami. Po ukończeniu kursu otrzymasz od nas certyfikat, który pomoże otworzyć Tobie kilka ciekawych drzwi na rynku pracy. Wreszcie nie zapominamy o praktyce – w końcu sama teoria może nie wystarczyć. Dlatego właśnie do teorii dokładamy praktyczne umiejętności.

Szkolenie DJ – Słupsk i nie tylko

Gdzie możesz zacząć nasze szkolenie DJ? Słupsk to oczywiście świetna lokalizacja, ale czasami będziesz chciał przeprowadzić zajęcia z innego miejsca. Właśnie z tego powodu mamy dla Was propozycję zajęć online. Ostatnie kilka lat bardzo pokazały, że świat muzyki elektronicznej wcale nie kończy się na imprezach w klubach. Streamy transmitowane w trakcie pierwszych miesięcy lockdownu przyciągały ogromną liczbę oglądających i słuchających. Pokazało nam to, że możemy prowadzić nasze szkolenia przez internet. Bez wątpienia takie rozwiązanie przypadnie każdemu, kto nie jest w stanie dojechać w miejsca kursów przeprowadzonych stacjonarnie.

Kurs DJ Słupsk – najważniejsze informacje

Przede wszystkim jednak warto zauważyć, co zawiera nas kurs DJ. Słupsk oraz inne miasta w Polsce – nasz stały program się nie zmienia. Na wstępie poznasz wszystkie niezbędne wymagania sprzętowe. Dowiesz się więcej o mikserach, konsoletach oraz playerach. Dzięki temu będziesz mógł tworzyć swoje pierwsze sety. Aby nadać im odpowiedniego charakteru wprowadzimy Cię nieco głębiej w świat teorii. Takie kwestie jak struktura rytmiczna utworów pozwalają otworzyć oczy na wiele wcześniej nieznanych kwestii związanych z tworzeniem i miksowaniem muzyki. Te dwa elementy łączymy w całość podczas praktycznej części szkolenia. Dostaniesz masę porad od instruktorów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu grali na rozmaitych eventach. Wreszcie czasami najważniejszy krok, a mianowicie rynek pracy. Działa on nieco inaczej, niż przy okazji standardowych etatów. Dlatego właśnie przygotujemy wspólnie odpowiednie CV, a także wprowadzimy Cię w świat regulacji prawnych przy okazji grania muzyki w miejscach publicznych.

Zapisz się już teraz

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

Wspieramy płatności w ratach.

baner payu platnosc ratalna