Kurs DJ Gdynia

SZKOLENIE DJ DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW W GDYNI

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Naucz się DJ-ki
w Gdyni!

od podstaw

Kurs DJ w Gdyni dla początkujących

Jeśli chcesz rozpocząć naukę DJ-ingu, kurs DJ dla początkujących to idealny start! Pozwoli Ci na pogłębienie Twojej pasji do muzyki klubowej i postawienie pierwszych kroków w świecie DJ-ów. A może stanie się początkiem profesjonalnej kariery?

W Alfa DJ’s Center uczymy miksować muzykę!

Organizujemy kursy DJ-skie, obejmujące zarówno praktykę, jak i teorię DJ-ingu. Każdy nasz uczeń traktowany jest indywidualnie, a lekcje przygotowywane są tak, by odpowiadały jego oczekiwaniom i umiejętnościom. Kurs DJ dla początkujących to dwanaście godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, wszystko pod okiem doświadczonego edukatora. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Instruktor Kurs DJ Gdynia

KUDELSKI

KUDELSKI

Marcin Kudelski

Marcin Kudelski

Od 20 lat związany jest z trójmiejską sceną muzyki elektronicznej. Dał się poznać jako DJ i organizator imprez. Najczęściej można go posłuchać w sopockim klubie Sfinks700.

Marcin jest również realizatorem dźwięku, wykładowcą w Akademii Realizacji Dźwięku, a płynąca w jego żyłach miłość do muzyki zaowocowała powstaniem jego autorskiego studia Fader Up Studio w Gdyni w którym produkuje, miksuje i nagrywa różnych artystów.

Szkolenie ukończysz w trybie indywidualnym, w Fader Up Studio (Niska 6, Gdynia) na sprzęcie instruktora lub swoim, zależnie od Twoich preferencji.

Składowe podstawowego kursu DJ w Alfa DJ’s Center w Gdyni

Indywidualny kurs DJ — oferta dla osób początkujących

Szkolenie zostało opracowane w taki sposób, aby jego uczestnik poznał teorię miksowania muzyki, jak również wykorzystał ją w praktyce. Podczas kursu uczymy obsługi sprzętu, a także wprowadzamy w świat klubowego DJ-ingu. Jeśli więc marzysz o nauce z doświadczonym instruktorem, weź udział w kursie DJ dla początkujących już teraz!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Sprzęt

Więcej...

Nie ma DJ-a bez sprzętu, dlatego od razu pokażemy Ci działanie i funkcje konsolety, miksera i playerów DJ-skich. Gdy poczujesz się z nimi komfortowo, zaczniesz używać ich, grając swoje sety.

Teoria

Więcej...

Aby pewnie poruszać się w DJ-skim świecie, potrzebna jest odrobina teorii. Poznasz techniki niezbędne DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia, a także strukturę rytmiczną utworów. Taka porcja wiedzy pozwoli Ci gładko przechodzić między utworami w miksie.

Praktyka

Więcej...

Praktyka czyni mistrza, więc od razu zabierzesz się do działania. Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak zastosować teorię w miksowaniu, i dadzą masę praktycznych porad, które pomogą Ci budować i prowadzić DJ-ski set.

Rynek

Więcej...

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Podpowiemy, jak szukać pracy, w jaki sposób napisać skuteczne CV i zasugerujemy, co tak naprawdę liczy się dla przyszłych pracodawców. Porozmawiamy też o kwestiach prawnych grania w miejscach publicznych i zdradzimy, skąd czerpać muzykę do takich celów.

Zakończenie kursu DJ Gdynia

Po ukończeniu indywidualnego kursu DJ dla początkujących otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Co jeszcze zyskasz?
Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN12h
 • ✔️ DJ’ing od podstaw
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Podręcznik kariery DJ-a
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Express Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Skondensowany program
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zakupisz jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor, na dane kontaktowe podane w zamówieniu i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Gdynia – kurs DJ od podstaw

Wiele osób chciałoby zajmować się muzyką w takim mieście, jakim jest Gdynia. Kurs DJ to bez wątpienia świetne miejsce do postawienia pierwszych kroków, ale również rozwoju wcześniej nabytych umiejętności. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zrozumieć i powtórzyć wszystkie podstawy. Rozpoczynanie od zera przyda się także tym osobom, dla których nie jest to pierwsze doświadczenie z tworzeniem i miksowaniem muzyki. Staramy się, aby wyróżniało nas kompleksowe podejście do tematu. Nie tylko poznasz podstawowe zagadnienia teoretyczne, ale również pokażemy Tobie, jak wpleść je w praktyce za konsoletą. Bardzo ważną częścią jest zakończenie zajęć, ponieważ nie wychodzisz od nas z pustymi rękami. Poza certyfikatem ukończenia szkolenia, dodatkowo otrzymasz od nas szereg porad w kontekście poruszania się po tym rynku. W kontekście prowadzenia zajęć warto wspomnieć o zestawie notatek otrzymywanym przez kursantów na starcie – możesz skupić się na słuchaniu, a nie robieniu notatek.

Kurs DJ – Gdynia i nie tylko!

Jeżeli chcesz zapisać się na przygotowany przez nas kurs DJ, Gdynia będzie świetnym wyborem pod kątem lokalizacji. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wielu z Was nie ma możliwości dojechania w północnozachodnią część Polski. Z tego względu coraz większym zainteresowaniem cieszą się przygotowywane przez nas szkolenia w formie zdalnej. Pandemia bardzo mocno spopularyzowała zarówno naukę, jak również pracę przez internet. W ten sposób nie stoją nam na przeszkodzie żadne kwestie logistyczne. Dodatkowo warto również zauważyć, że ze względu na lockdowny oraz ograniczenia sprzed kilku lat, coraz większa liczba producentów przenosi się na platformy streamingowe i tam tworzy muzykę na żywo. Być może Ty także będziesz mógł wykorzystać internet w takim celu?

Szkolenie DJ Gdynia – jak wyglądają zajęcia?

W każdym mieście mamy niemalże takie same założenia, jeżeli chodzi o szkolenie DJ – Gdynia nie jest żadnym wyjątkiem. Naszym celem jest pokazanie Wam wszystkich podstawowych zagadnień, które przydadzą się w przyszłości. Na początek poznacie trochę teorii, takiej jak najważniejszych zasad niezbędnych do prawidłowego miksowania pierwszych bitów. Nie zapominamy również o wymaganiach sprzętowych i właśnie w połączeniu Twojej wiedzy na temat sprzętu oraz teoretycznych podstaw zaczynamy tworzyć pierwsze sety. Po praktycznej części, niektóre szkoły dziękują swoim studentom i zostawiają ich na pastwę losu. U nas taka sytuacja nie ma miejsca – pokażemy Ci, w jaki sposób działać na rynku i na co zwrócić uwagę przy okazji tworzenia swojego resume.