Kurs DJ Poznań

SZKOLENIE DJ DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW W POZNANIU

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Naucz się DJ-ki

w Poznaniu!

od podstaw

Kurs DJ w Poznaniu dla początkujących

Jeśli chcesz rozpocząć naukę DJ-ingu, kurs DJ dla początkujących to idealny start! Pozwoli Ci na pogłębienie Twojej pasji do muzyki klubowej i postawienie pierwszych kroków w świecie DJ-ów. A może stanie się początkiem profesjonalnej kariery?

W Alfa DJ’s Center uczymy miksować muzykę!

Organizujemy kursy DJ-skie, obejmujące zarówno praktykę, jak i teorię DJ-ingu. Każdy nasz uczeń traktowany jest indywidualnie, a lekcje przygotowywane są tak, by odpowiadały jego oczekiwaniom i umiejętnościom. Kurs DJ dla początkujących to dwanaście godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, wszystko pod okiem doświadczonego edukatora. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Instruktorzy Kurs DJ Poznań

Szkolenie ukończysz w trybie indywidualnym, w profesjonalnej przestrzeni instruktora pracując na sprzęcie instruktora lub swoim, zależnie od Twoich preferencji.

GROOVE

GROOVE

Kamil Osowski (Bielawy)

Kamil Osowski (Bielawy)

Od 14 roku życia za deckami. Granie z 4 playerów jednocześnie to dla niego pestka, czym pochwalił się przed publiką dwukrotnie występując na Clubsound DJ Cup w Warszawie. Aktywny i doświadczony w branży DJ. Stały rezydent klubu Best.

BID GOOD

BID GOOD

Krzysztof Klawikowski (Poznań)

Krzysztof Klawikowski (Poznań)

Młody adept polskiej sceny basowej i współwłaściciel grupy Fl Studio Polska Produkcja. Katalizatorem jego kariery było zagranie supportu Modestepa, a nowe relacje zaowocowały współpracą nad kawałkami wspieranymi m.in. przez Dona Diablo, BUHHAJ, Retrovision i Nickiego Romero.

Składowe podstawowego kursu DJ w Alfa DJ’s Center w Poznaniu

Indywidualny kurs DJ — oferta dla osób początkujących

Szkolenie zostało opracowane w taki sposób, aby jego uczestnik poznał teorię miksowania muzyki, jak również wykorzystał ją w praktyce. Podczas kursu uczymy obsługi sprzętu, a także wprowadzamy w świat klubowego DJ-ingu. Jeśli więc marzysz o nauce z doświadczonym instruktorem, weź udział w kursie DJ dla początkujących już teraz!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Sprzęt

Więcej...

Nie ma DJ-a bez sprzętu, dlatego od razu pokażemy Ci działanie i funkcje konsolety, miksera i playerów DJ-skich. Gdy poczujesz się z nimi komfortowo, zaczniesz używać ich, grając swoje sety.

Teoria

Więcej...

Aby pewnie poruszać się w DJ-skim świecie, potrzebna jest odrobina teorii. Poznasz techniki niezbędne DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia, a także strukturę rytmiczną utworów. Taka porcja wiedzy pozwoli Ci gładko przechodzić między utworami w miksie.

Praktyka

Więcej...

Praktyka czyni mistrza, więc od razu zabierzesz się do działania. Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak zastosować teorię w miksowaniu, i dadzą masę praktycznych porad, które pomogą Ci budować i prowadzić DJ-ski set.

Rynek

Więcej...

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Podpowiemy, jak szukać pracy, w jaki sposób napisać skuteczne CV i zasugerujemy, co tak naprawdę liczy się dla przyszłych pracodawców. Porozmawiamy też o kwestiach prawnych grania w miejscach publicznych i zdradzimy, skąd czerpać muzykę do takich celów.

Zakończenie kursu DJ Poznań

Po ukończeniu indywidualnego kursu DJ dla początkujących otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Co jeszcze zyskasz?

Na początku szkolenia dostaniesz od nas komplet notatek, zawierający najważniejsze informacje, które będziemy Ci przekazywać. W ten sposób w czasie lekcji możesz skupić się tylko i wyłącznie na słuchaniu!

Jeśli nie masz własnego sprzętu DJ-skiego, a po zakończeniu naszego kursu dla początkujących chciałbyś go nabyć, mamy dla Ciebie super ofertę na kontroler
Naszym partnerem jest sklep LFX.

Wszystkie nasze kursy są indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Nie musisz martwić się o opuszczone zajęcia albo o brak czasu na powtórki. Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej edukacji!

Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN6h teoria + 6h praktyka
  • ✔️ DJ’ing od podstaw
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN4h teoria + 4h praktyka
  • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia

Express Kurs DJ

690PLN6h teoria + 2h praktyka
  • ✔️ Skondensowany program
  • ✔️ Indywidualne szkolenie
  • ✔️ Certyfikat ukończenia
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zapiszesz się na jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub umów się na Zajęcia próbne.

Wspieramy płatności w ratach.

Znajdź nas na Facebooku
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image
DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.
DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ

DJ, producent skupiony na progressive house, EDM i big roomie. Organizator imprez klubowych. Założyciel Illuminate Radio. Wydaje muzykę głównie niezależnie, choć miał okazję gościć też w wytwórni Harmor. Do jego najwiekszych hitów należy między innymi Missing You zrealizowany z YouTuberem PrzemekBestGames.

Aston Low
Nasi absolwenci
buyas portrait

Występował w całej Polsce odwiedzając najlepsze kluby w Warszawie (m.in. BANK, Opera, Capitol, La Playa, Piekarnia, FACE Club, Lucid ), w Krakowie (Inblanco), w Sopocie (Czekolada), Gdańsku, Rzeszowie (m.in. LUKR, Lifehouse, Kula Club), w Białymstoku (Black Diamond), Szczecinie (Pinokio) , Łodzi (Broadway, Cabaret) czy Opolu (Discoplex A4). Poza granicami naszego kraju grał w klubach w Grecji i Austrii.
Od 2015 roku ambasador projektu Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów.

DJ Buyas
fester image

DJ Fester czuje się wyśmienicie w mocniejszych klimatach muzyki klubowej, choć potrafi zdrowo zawirować publiką w rytmach Dance i Disco. Na bieżąco aktualizuje swój zapas najlepszej muzyki. Nie zatrzymuje się nawet na chwilę, cały czas podnosi swoje umiejętności. Stały rezydent klubów Ibiza Zalesie, Projekt Plaża Karczunek, Magazyn Dance Club, Next Club, Biesiady Gnatowice, Klub Trójkąt oraz wielu innych jako gościnny wykonawca.

DJ Fester
negativ portrait

Duet DJów i producentów który zatrząsł sceną housową. Obecnie usytuowani w Londynie, rozbudowują swoją karierę w undergroundowej muzyce elektronicznej solo, oraz przy współpracy z wieloma znamienitymi MC i producentami. Ich styl to bass music z zabarwieniem z wysp brytyjskich i tamtejszej kultury klubowej.

Negativ

Kurs DJ Poznań – dla początkujących

Gdzie najlepiej zrobić w Wielkopolsce kurs DJ? Poznań! Dla początkujących mamy bardzo atrakcyjną ofertę, która z pewnością zainteresuje wielu z Was. Przede wszystkim nasze szkolenia prowadzimy indywidualnie, dlatego dostosowujemy się do naszych uczniów. Nie będziesz musiał stresować się zaległościami wynikającymi z wyjazdów czy choroby. Warto także wspomnieć o tym, że na starcie zaczynamy od zera. Nie tylko poznasz wszystkie niezbędne podstawy w tym zawodzie, ale również pokażemy Ci pierwsze kroki w praktyce. Na sam koniec kursu otrzymasz oczywiście certyfikat ukończenia, który pozwoli otworzyć niektóre drzwi po umieszczeniu w CV. Dla ułatwienia przed rozpoczęciem szkolenia otrzymasz od nas zestaw notatek, który zdecydowanie ułatwi skupienie się na zajęciach, a niekoniecznie na przepisywaniu słów prowadzącego.

Kurs DJ – Poznań i nie tylko

Oczywiście jeżeli chodzi o kurs DJ, Poznań to najlepsze miejsce w Wielkopolsce do rozpoczęcia takiego kursu. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy są w stanie dojechać do miasta. Nie powinno być to jednak ograniczeniem. Właśnie dlatego organizujemy także szkolenia w formie online. Ostatnie kilka lat dobitnie pokazało, że także w ten sposób można udanie rozwijać się za konsoletą. Wielu DJ-ów w trakcie streamów na żywo generowało niezwykle wysokie liczby, szczególnie w trakcie pierwszych miesięcy lockdownu. Skoro tak, to dlaczego nie mielibyśmy Was przygotować dokładnie w ten sam sposób?

Szkolenie DJ Poznań – co się w nim znajduje?

Zanim zaczniemy naszą współpracę powinieneś wiedzieć, co zawiera w sobie szkolenie DJ. Poznań, a także inne miasta w Polsce cieszą się gigantycznym zainteresowaniem pod kątem muzyki elektronicznej. Pomagamy przeprowadzić Cię przez całą drogę od A do Z. Oczywiście pierwszym krokiem będzie nauczenie się teoretycznych zagadnień, bez których nie będziesz w stanie ogarnąć podstaw. Jednocześnie poznasz wymagania sprzętowe, na których już po jakimś czasie zagrasz swoje pierwsze sety. Trudno jednak wyobrazić sobie nauczenie się jakiejkolwiek umiejętności bez praktyki. Z tego powodu doświadczeni instruktorzy dokładają wszelki starań, abyś mógł przekuć teorię w miksowaniu poprzez praktyczne porady, poparte wieloma imprezami. Wreszcie nie można zapominać o samych wymaganiach rynku. Pokażemy Ci zarówno sposoby na przygotowanie swojego CV, jak również przeprowadzimy przez kwestie prawne związane z graniem w miejscach publicznych. Jak widzisz w trakcie naszego kursu jesteś w stanie poznać wszystkie podstawy i nie tylko!

Wspieramy płatności w ratach.

baner payu platnosc ratalna