Kurs DJ Gdańsk

SZKOLENIE DJ DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW W GDAŃSKU

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Naucz się DJ-ki
w Gdańsku!

od podstaw

Kurs DJ w Gdańsku dla początkujących

Jeśli chcesz rozpocząć naukę DJ-ingu, kurs DJ dla początkujących to idealny start! Pozwoli Ci na pogłębienie Twojej pasji do muzyki klubowej i postawienie pierwszych kroków w świecie DJ-ów. A może stanie się początkiem profesjonalnej kariery?

W Alfa DJ’s Center uczymy miksować muzykę!

Organizujemy kursy DJ-skie, obejmujące zarówno praktykę, jak i teorię DJ-ingu. Każdy nasz uczeń traktowany jest indywidualnie, a lekcje przygotowywane są tak, by odpowiadały jego oczekiwaniom i umiejętnościom. Kurs DJ dla początkujących to dwanaście godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, wszystko pod okiem doświadczonego edukatora. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Instruktor Kurs DJ Gdańsk

KUDELSKI

KUDELSKI

Marcin Kudelski

Marcin Kudelski

Od 20 lat związany jest z trójmiejską sceną muzyki elektronicznej. Dał się poznać jako DJ i organizator imprez. Najczęściej można go posłuchać w sopockim klubie Sfinks700.

Marcin jest również realizatorem dźwięku, wykładowcą w Akademii Realizacji Dźwięku, a płynąca w jego żyłach miłość do muzyki zaowocowała powstaniem jego autorskiego studia Fader Up Studio w Gdyni w którym produkuje, miksuje i nagrywa różnych artystów.

Szkolenie ukończysz w trybie indywidualnym, w Fader Up Studio (Niska 6, Gdynia, 15 km od centrum Gdańska) na sprzęcie instruktora lub swoim, zależnie od Twoich preferencji.

Składowe podstawowego kursu DJ w Alfa DJ’s Center w Gdańsku

Indywidualny kurs DJ — oferta dla osób początkujących

Szkolenie zostało opracowane w taki sposób, aby jego uczestnik poznał teorię miksowania muzyki, jak również wykorzystał ją w praktyce. Podczas kursu uczymy obsługi sprzętu, a także wprowadzamy w świat klubowego DJ-ingu. Jeśli więc marzysz o nauce z doświadczonym instruktorem, weź udział w kursie DJ dla początkujących już teraz!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Sprzęt

Więcej...

Nie ma DJ-a bez sprzętu, dlatego od razu pokażemy Ci działanie i funkcje konsolety, miksera i playerów DJ-skich. Gdy poczujesz się z nimi komfortowo, zaczniesz używać ich, grając swoje sety.

Teoria

Więcej...

Aby pewnie poruszać się w DJ-skim świecie, potrzebna jest odrobina teorii. Poznasz techniki niezbędne DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia, a także strukturę rytmiczną utworów. Taka porcja wiedzy pozwoli Ci gładko przechodzić między utworami w miksie.

Praktyka

Więcej...

Praktyka czyni mistrza, więc od razu zabierzesz się do działania. Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak zastosować teorię w miksowaniu, i dadzą masę praktycznych porad, które pomogą Ci budować i prowadzić DJ-ski set.

Rynek

Więcej...

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Podpowiemy, jak szukać pracy, w jaki sposób napisać skuteczne CV i zasugerujemy, co tak naprawdę liczy się dla przyszłych pracodawców. Porozmawiamy też o kwestiach prawnych grania w miejscach publicznych i zdradzimy, skąd czerpać muzykę do takich celów.

Zakończenie kursu DJ Gdańsk

Po ukończeniu indywidualnego kursu DJ dla początkujących otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Co jeszcze zyskasz?
Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN12h
 • ✔️ DJ’ing od podstaw
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Podręcznik kariery DJ-a
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Express Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Skondensowany program
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zakupisz jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor, na dane kontaktowe podane w zamówieniu i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Kurs DJ Gdańsk

Muzyka jest Twoją pasją? Zawsze dobierasz chwytliwą selekcję, a tytuły kawałków znasz lepiej od popularnych aplikacji do rozpoznawania muzyki? W takim razie nasz kurs DJ jest stworzony specjalnie dla Ciebie! Spróbuj swoich sił za konsoletą – zobacz, jak tłum płynie z vibem Twoich numerów, dowiedz się jak budować atmosferę w setach i rozpocznij karierę pełnoprawnego DJ’a!

Alfa DJ’s Center – Gdańsk kurs DJ dostosowany do Twojej aktualnej wiedzy

Prowadzimy kursy DJ’skie w trzech podstawowych wersjach:

– Podstawowy Kurs DJ,

– Zaawansowany Kurs DJ,

– Kurs DJ Ekspres.

Dostosuj poziom kursu do poziomu aktualnie posiadanej wiedzy. Nasi instruktorzy dysponują bogatym doświadczeniem i są otwarci na sugestie ze strony kursantów. Każdy nasz uczeń jest traktowany indywidualnie a zajęcia dodatkowo dostosowywane do jego wiedzy i tempa nauczania. Ukończenie każdego kursu kończy się uzyskaniem przez kursanta certyfikatu. Udział w naszych kursach to coś więcej niż tylko szansa na zdobycie wiedzy – to również możliwość poznania ciekawych ludzi i wyrobienia znajomości w świecie klubowym.

Szkolenie DJ Gdańsk – kurs podstawowy

Nauczymy Cię czym są fadery, jogi, efekty i sample. Poznasz podstawy teorii muzyki i dowiesz się jak budować przejścia między kawałkami. Nauczysz się w pełni obsługiwać mikser i konsolę DJ’ską i poznasz podstawowe tricki stosowane przez DJ w trakcie grania. To 6 godzin teorii i 6 godzin praktyki – szlifowania umiejętności pod okiem profesjonalisty!

Szkolenie DJ Gdańsk – kurs zaawansowany

Poznaj zaawansowane techniki DJ’skie i dowiedz się, jak gwiazdy światowego formatu budują napięcie w swoich setach. Kurs zaawansowany wybiega daleko poza podstawową obsługę konsoli – poznasz sekret budowania napięcia w setach i obsługi zaawansowanych efektów. To 4 godziny praktyki i tyle samo godzin teorii, w trakcie których wyniesiesz swoje sety na o wiele wyższy poziom.

Szkolenie DJ Gdańsk – kurs DJ Express

Ekspresowe szkolenie DJ’skie to gratka dla osób, które w krótkim czasie chciałyby opanować podstawową znajomość obsługi konsolety DJ’skiej. W trakcie 6 godzin praktyki i 2 godzin poznasz podstawy, dzięki którym w przyszłości rozwiniesz skrzydła jako DJ!

Halo Gdańsk! Szkolenie DJ to idealny pomysł na prezent!

Czy ktoś z Twoich znajomych marzy o zostaniu DJ’em? Może właśnie prezent w postaci kursu jest tym przysłowiowym kopniakiem, który popchnie go w tym kierunku? Sprawdź nasze karty podarunkowe na kursy DJ i spełnij marzenia bliskiej osoby o wkroczeniu w świat muzyki klubowej.