Kurs DJ Trójmiasto

SZKOLENIE DJ DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ-ÓW W TRÓJMIEŚCIE

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Naucz się DJ-ki
w Trójmieście!

od podstaw

Kurs DJ w Trójmieście dla początkujących

Jeśli chcesz rozpocząć naukę DJ-ingu, kurs DJ dla początkujących to idealny start! Pozwoli Ci na pogłębienie Twojej pasji do muzyki klubowej i postawienie pierwszych kroków w świecie DJ-ów. A może stanie się początkiem profesjonalnej kariery?

W Alfa DJ’s Center uczymy miksować muzykę!

Organizujemy kursy DJ-skie, obejmujące zarówno praktykę, jak i teorię DJ-ingu. Każdy nasz uczeń traktowany jest indywidualnie, a lekcje przygotowywane są tak, by odpowiadały jego oczekiwaniom i umiejętnościom. Kurs DJ dla początkujących to dwanaście godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, wszystko pod okiem doświadczonego edukatora. Przystępna cena oraz dostępność kursu w wielu lokalizacjach, a także online, sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania, możliwości czasowe czy zdolności! W zależności od preferencji uczniów, nasze kursy DJ-skie mogą odbywać się na odtwarzaczach, kontrolerach lub gramofonach.

Instruktor Kurs DJ Trójmiasto

KUDELSKI

KUDELSKI

Marcin Kudelski

Marcin Kudelski

Od 20 lat związany jest z trójmiejską sceną muzyki elektronicznej. Dał się poznać jako DJ i organizator imprez. Najczęściej można go posłuchać w sopockim klubie Sfinks700.

Marcin jest również realizatorem dźwięku, wykładowcą w Akademii Realizacji Dźwięku, a płynąca w jego żyłach miłość do muzyki zaowocowała powstaniem jego autorskiego studia Fader Up Studio w Gdyni w którym produkuje, miksuje i nagrywa różnych artystów.

Szkolenie ukończysz w trybie indywidualnym, w Fader Up Studio (Niska 6, Gdynia) na sprzęcie instruktora lub swoim, zależnie od Twoich preferencji.

Składowe podstawowego kursu DJ w Alfa DJ’s Center w Trójmieście

Indywidualny kurs DJ — oferta dla osób początkujących

Szkolenie zostało opracowane w taki sposób, aby jego uczestnik poznał teorię miksowania muzyki, jak również wykorzystał ją w praktyce. Podczas kursu uczymy obsługi sprzętu, a także wprowadzamy w świat klubowego DJ-ingu. Jeśli więc marzysz o nauce z doświadczonym instruktorem, weź udział w kursie DJ dla początkujących już teraz!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Sprzęt

Więcej...

Nie ma DJ-a bez sprzętu, dlatego od razu pokażemy Ci działanie i funkcje konsolety, miksera i playerów DJ-skich. Gdy poczujesz się z nimi komfortowo, zaczniesz używać ich, grając swoje sety.

Teoria

Więcej...

Aby pewnie poruszać się w DJ-skim świecie, potrzebna jest odrobina teorii. Poznasz techniki niezbędne DJ-owi do miksowania muzyki za konsoletą: ustawianie cue, beatmatching, przejścia, a także strukturę rytmiczną utworów. Taka porcja wiedzy pozwoli Ci gładko przechodzić między utworami w miksie.

Praktyka

Więcej...

Praktyka czyni mistrza, więc od razu zabierzesz się do działania. Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak zastosować teorię w miksowaniu, i dadzą masę praktycznych porad, które pomogą Ci budować i prowadzić DJ-ski set.

Rynek

Więcej...

Na koniec przybliżymy Ci rynek DJ-ski. Podpowiemy, jak szukać pracy, w jaki sposób napisać skuteczne CV i zasugerujemy, co tak naprawdę liczy się dla przyszłych pracodawców. Porozmawiamy też o kwestiach prawnych grania w miejscach publicznych i zdradzimy, skąd czerpać muzykę do takich celów.

Zakończenie kursu DJ Trójmiasto

Po ukończeniu indywidualnego kursu DJ dla początkujących otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Co jeszcze zyskasz?
Nasze ceny

Podstawowy Kurs DJ

990PLN12h
 • ✔️ DJ’ing od podstaw
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Podręcznik kariery DJ-a
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Zaawansowany Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Zaawansowane techniki DJ’skie
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
 • ✔️ Strona internetowa portfolio

Express Kurs DJ

690PLN8h
 • ✔️ Skondensowany program
 • ✔️ Indywidualne szkolenie
 • ✔️ Certyfikat ukończenia
 • ✔️ Dostęp do grupy absolwentów
Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zakupisz jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor, na dane kontaktowe podane w zamówieniu i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub umów się na Zajęcia próbne.

Kurs DJ Trójmiasto

Pasjonujesz się muzyką? Zawsze dobrze czułaś rytm, a na domówkach to Ty ustalasz playlistę? A może po prostu marzysz o tym, by spróbować swoich sił za konsoletą, ale przeraża Cię ilość wiedzy i umiejętności do opanowania? Spokojnie – kurs DJ Trójmiasto powstał właśnie z myślą o osobach takich jak Ty – czujących muzykę i chcących dzielić się nią z ludźmi. Teoretyczną i praktyczną wiedzę zdobędziesz w trakcie naszych kursów – wybierz jeden z trzech wariantów kursu i zobacz jaką przyjemność sprawia miksowanie utworów!

Szkolenie DJ Trójmiasto – poziom podstawowy i zaawansowany

Jeszcze nie wiesz, czym są jogi, crossfadery i efekty? Spokojnie, dowiesz się tego na naszym kursie! Szkolenie DJ Gdańsk poziom podstawowy, to kurs stworzony z myśla o osobach, które chcą dopiero zacząć swoją przygodę z DJ’ką. W trakcie 12-godzinnego kursu dowiesz się jak obsługiwać konsolę DJ i robić płynne przejścia – na bazie tych podstaw w przyszłości rozwiniesz skrzydła jako profesjonalny DJ! Jeżeli natomiast, jesteś zaznajomiony z podstawową obsługą sprzętu DJ to z myślą o Tobie stworzyliśmy szkolenie DJ Gdańsk poziom zaawansowany.

W trakcie 8 godzin dowiesz się jak wynieść swoje sety na wyższy poziom. Poznasz tajniki budowania energii w setach i dowiesz się jak obsługiwać zaawansowane efekty. Szkolenie DJ Express to z kolei kurs stworzony z myślą o osobach, które w krótkim czasie chcą nabyć podstawową wiedzę na temat obsługi sprzętu i teorii muzyki. Nie wiesz który wariant kursu wybrać? Zapraszamy do kontaktu! Wraz z naszym instruktorem dostosujesz poziom i formę kursu do swoich możliwości.

Trójmiasto – kurs DJ z certyfikatem

Każdy nasz kursant na koniec naszego szkolenia otrzymuje certyfikat. Taki dokument jest nie tylko wspaniałą pamiątką, lecz przede wszystkim potwierdzeniem umiejętności nabytych w znanej w branży muzycznej jednostce szkoleniowej!

Kursy DJ na gramofonach, odtwarzaczach i kontrolerach

Kursy DJ prowadzimy na dowolnym sprzęcie – mogą być to gramofony, kontroler lub odtwarzacze. Zależy nam na pełnej satysfakcji i rozwoju pasji naszych kursantów, dlatego zawsze przydzielamy instruktora najlepiej wykwalifikowanego w obsłudze danego sprzętu.

Szkolenie DJ Trójmiasto – prezent dla miłośnika muzyki

Szukasz prezentu urodzinowego dla osoby kochającej muzykę? W takim razie poszukiwania możesz uznać za zakończone! Sprawdź nasze karty podarunkowe i stań się tym człowiekiem, który kiedyś pomógł gwieździe postawić pierwsze kroki w świecie muzyki klubowej!