Kurs produkcji muzyki – Trójmiasto

INTENSYWNE WARSZTATY Z PRODUKCJI MUZYKI ELEKTRONICZNEJW TRÓJMIEŚCIE

CENA KURSU

990 zł / 12h szkoleń

ZAPISUJĘ SIĘ!

Zacznij tworzyć

swoją muzykę

Produkcja muzyki kurs indywidualny w Trójmieście

Jeśli chcesz zrozumieć, na czym polega tworzenie muzyki, i postawić pierwsze kroki w tym świecie, kurs produkcji muzycznej to coś dla Ciebie.

Tworzenie muzyki dubstep EDM, Techno, drum’n’bass i wielu innych

Autorski program kursu został opracowany tak, by był zrozumiały dla osób o różnym stopniu zaawansowania: świetnie nadaje się dla początkujących i doświadczonych muzyków. Indywidualny tryb nauczania sprawia, że nasi instruktorzy dopasowują moduły kursu pod wymagania i wiedzę uczniów. Znajomość teorii muzyki nie jest wymagana. Nauczysz się u nas podstaw potrzebnych do tworzenia muzyki z głową – skali, akordów i sposobów pisania kontrmelodii.

W czasie dwunastu godzin zajęć dowiesz się, czym naprawdę jest komponowanie muzyki elektronicznej z wykorzystaniem własnych linii basowych, akordów oraz melodii – nie będziemy tracić czasu na układanie utworów z gotowych pętli muzycznych. Nasz kurs przeznaczony jest dla miłośników różnych nurtów muzyki elektronicznej, bez względu na to, czy wolisz dubstep, ambient, drum’n’bass czy cokolwiek innego. Dowiesz się, jak wygląda proces pisania, kompozycji i aranżacji potrzebny do tworzenia muzyki. Razem z instruktorem utworzysz prosty kawałek w gatunku, który Cię najbardziej interesuje, poznając przy tym najważniejsze elementy składowe muzyki elektronicznej. Zwieńczeniem kursu produkcji muzycznej jest miks i nauka masteringu.

Nasze szkolenia prowadzimy w programie Ableton Live, dostosowanym zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych producentów, używanym przez największych producentów takich jak Deadmau5, Daft Punk, Skrillex, Kaskade, Knife Party, Madeon, Armin Van Buuren.

Nasze kursy z produkcji muzycznej prowadzimy także w trybie zdalnym, dzięki czemu możesz w nich uczestniczyć bez względu na to, gdzie przebywasz.

Zastanawiasz się, jak tworzyć dubstep, house czy drum’n’bas? Zapisz się na nasz kurs!

Zapisując się na szkolenie, będziesz pracował z programem wykorzystywanym przez największych producentów muzycznych. Oprócz tego, tworzenie muzyki w Ableton Live jest niezwykle intuicyjne, jest to też świetny program do masteringu muzyki.

Oferujemy indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu, dzięki czemu lekcje są bardziej efektywne. Kurs odbywa się w trybie online, więc nie musisz tracić czasu na dojazdy do studia.

Instruktor Kursu Produkcja Muzyki Gdynia

KUDELSKI

KUDELSKI

Marcin Kudelski

Marcin Kudelski

Od 20 lat związany jest z trójmiejską sceną muzyki elektronicznej. Dał się poznać jako DJ i organizator imprez. Najczęściej można go posłuchać w sopockim klubie Sfinks700.

Marcin jest również realizatorem dźwięku, wykładowcą w Akademii Realizacji Dźwięku, a płynąca w jego żyłach miłość do muzyki zaowocowała powstaniem jego autorskiego studia Fader Up Studio w Gdyni w którym produkuje, miksuje i nagrywa różnych artystów.

Szkolenie ukończysz w trybie indywidualnym, w Fader Up Studio (Niska 6, Gdynia) na sprzęcie instruktora lub swoim, zależnie od Twoich preferencji.

Z czego składa się kurs produkcji muzycznej w Trójmieście?

Obsługa programu

Więcej...

Żeby tworzyć, trzeba mieć odpowiednie narzędzia. W czasie kursu poznasz program Ableton Live – świetny i intuicyjny DAW do tworzenia muzyki, standard dla najlepszych producentów. Nauczysz się jego najistotniejszych funkcji, niezbędnych do budowania własnych utworów.

Tworzenie własnych warstw

Więcej...

Poznasz podstawy teorii muzyki, dzięki którym będziesz umiał stworzyć perkusję, linię basową, akordy i melodię. Nauczysz się, jak tworzyć utwory, by ich poszczególne elementy ze sobą współgrały i tworzyły spójną całość.

Struktura

Więcej...

Kiedy już opanujesz tworzenie warstw utworu, pokażemy Ci, jak je rozwinąć do aranżu. Stworzymy intro, buildup, breakdown i outro tak, by budować w utworze napięcie.

Wstępny Mix / Mastering

Więcej...

Po zamknięciu struktury przychodzi czas na postprodukcję. Pokażemy Ci, jak za pomocą procesu zwanego masteringiem sprawić, by utwór nadawał się do wydania na iTunes, Spotify i YouTube. Pomożemy Ci też pomyśleć nad strategią, jak najlepiej zbudować własną grupę odbiorców i jak wydać swoją muzykę w wytwórni.

Zakończenie kursu Produkcji Muzyki w Trójmieście

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat poświadczający Twoje nowe umiejętności. Nasze kursy są zatwierdzone przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych, numer ewidencyjny: 2.14/00253/2022.

Dodatkowe korzyści

Dlaczego warto wziąć udział w naszym kursie?

Od wielu lat szkolimy osoby, które dzięki pasji, zaangażowaniu i przekazanej przez nas wiedzy do dziś profesjonalnie tworzą muzykę lub pracują jako DJ’e na najważniejszych imprezach. Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje.
Oferujemy również zajęcia online. Zapraszamy do kontaktu!

Na początku szkolenia dostaniesz od nas komplet notatek zawierający najważniejsze informacje, które będziemy Ci przekazywać. W ten sposób w czasie lekcji możesz skupić się tylko i wyłącznie na słuchaniu!

Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy zaopiekują się Tobą od pierwszych godzin szkoleń. Dadzą Ci wiedzę, zdradzą tajemnice i wesprą Twoje profesjonalne działania.

Wszystkie nasze kursy są indywidualne, dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Nie musisz martwić się o opuszczone zajęcia albo o brak czasu na powtórki. Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej edukacji!

Jak się zapisać?

Wszystkie kursy w Alfa DJ’s Center są indywidualne. Gdy tylko zakupisz jedno z naszych szkoleń, skontaktuje się z Tobą przydzielony Ci instruktor, na dane kontaktowe podane w zamówieniu i razem ustalicie grafik, jaki będzie Wam odpowiadał.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub umów się na Zajęcia próbne.

Wspieramy płatności w ratach.

baner payu platnosc ratalna

Kurs produkcji muzycznej w Trójmieście

 

Wspieramy płatności w ratach.

baner payu platnosc ratalna