Oferta dla domów kultury


SZKOLENIA DJ-SKIE Z
WIELOKROTNYM FINALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI DJ

Oferta dla domów kultury


SZKOLENIA DJ-SKIE Z WIELOKROTNYM
FINALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI DJ

Szczegóły oferty

Przedstawiamy Państwu grupowe szkolenia DJ-skie skierowane zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych odbiorców. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstaw DJ-ingu i dzięki nim zagrać swój pierwszy DJ-ski miks. Metody dydaktyczne dobieramy do potrzeb grupy, stosując odpowiednie podejście w zależności od kategorii wiekowej osób, które szkolimy.

Sprzęt

Więcej...

Uczestnicy poznają profesjonalny DJ-ski sprzęt, z którym zetkną się w przyszłości, gdy zechcą kontynuować swoją pasję na zawodowej drodze.

Techniki

Więcej...

Pod okiem instruktora uczestnicy nauczą się podstawowych technik DJ-skich. Zaczynamy od najprostszych rzeczy i w miarę postępu, progresywnie wprowadzamy nowe elementy technik.

Granie

Więcej...

Po nauce technik uczestnicy od razu wezmą się do działania. Zagrają swój pierwszy wspólny DJ-ski set z użyciem uzyskanych umiejętności.

Po szkoleniu

Więcej...

Po zakończeniu szkolenia, przybliżamy uczestnikom rynek DJ-ski i oferujemy rady dotyczące dalszej kariery dla zainteresowanych.

Certyfikat

Uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. To nie tylko trwała pamiątka po doświadczeniach, a także motywator do rozwoju pasji.

Kto poprowadzi?
Maciej Adamczyk
DJ Salis

DJ łączący ogromne doświadczeniem klubowe zdobyte latami prowadzenia imprez oraz realne osiągnięcia potwierdzające umiejętności sztuki DJ’skiej. Przez 15 lat stażu udało mu się zebrać znaczący dorobek w branży.

Wielokrotny finalista mistrzostw Polski

🥇 Mazurskie Mistrzostwa Dj’ów 2021 – 1 miejsce

🥈 Mazurskie Mistrzostwa Dj’ów 2020 – 2 miejsce

🥉 Mistrzostwa Polski Dj 2021 – 3 miejsce

🥉 Mistrzostwa Polski Dj 2019 – 3 miejsce

🏅 Polish DJ’s Chart 2019 – 8 miejsce

15 lat doświadczenia w branży

Lata prowadzenia imprez i kontaktu z klubowiczami nauczyły Salisa jak docierać do publiki i bez pudła animować imprezy. Prowadzi też kanał YouTubowy (ponad 50 tys. subskrybentów) pokazując że DJ może żyć nie tylko z grania na żywo.

Największe imprezy w Polsce przez cały rok

Wycena

 

Cena szkolenia jest zależna od ilości stanowisk, terminów, wyposażenia i lokalizacji docelowego miejsca. Chętnie przedstawimy Państwu ofertę do Państwa potrzeb i odpowiemy na wszystkie pytania.